Výsledky výstav do května 2012 naleznete zde.

 

 

Klubová výstava Praha 28.10.2012

Rozhodčí: MVDr. Luboš Šlapanský

Foto: http://nikihoney.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_jezevciku_2012/

http://constancedafne.rajce.idnes.cz/KV_Praha_jezevcik_standard_hladkosrsty/

 
Psi - třída štěňat                  
VN1 ADAM z Pořízkovy školy 15.5.2012  
(Eddy z Revíru Zálesí - Fabien z Tisovského háje) chov.: Nováková Markéta maj.: dtto
 
Psi - třída dorostu                  
VN1 AX Stříbrný nůž 7.4.2012  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bety od Kočáteckého potoka) chov.: Nováková Milena maj.: Dvořáková Jana
 
VN2 BARNEY Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
VN3 EGON od Ledného potoka 2.4.2012  
(Valdík z Poschingeru - Fidorka od Márfyho) chov.: Vazačová Olga maj.: Novotná Hana
 
Psi - třída mladých                  
V2 ARGONAUT Goldiana 4.7.2011  
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) chov.: Shlaifer V.G. maj.: Vyzrálová Irena
 
V1,CAJC, KV Ml. GLENN Magic Seven 7.1.2012  
(Ahur Phillipo Saltatrix - Dark Dove Magic Seven) chov.: Bednářová Lenka maj.: Nechvátal Tomáš
 
Psi - mezitřída                  
V1,CAC GARIBALDI of Lady Erica 9.2.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Mara z Poschingeru) chov.: Filípek Vladimír ml. maj.: Tesárková Denisa
 
Psi - třída otevřená                  
V1,CAC CAJUS z Poschingeru 5.2.2010  
(Yahoo Diva Noire - Rebeca z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Kaděrka Jan
 
VD2 YAHOO Diva Noire 3.2.2007  
(Alaric Rufus van´t Woeste Huys - Xantia Diva Noire) chov.: Benczik Zsolt maj.: dtto
 
Psi - třída pracovní                  
V2 CARDO z Poschingeru 5.2.2010  
(Yahoo Diva Noire - Rebeca z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Navrátilová Magda ing.
 
VD3 CASPY z Poschingeru 5.2.2010  
(Yahoo Diva Noire - Rebeca z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Hlaváček Pavel
 
V1,CAC DERICK Magic Seven 1.12.2007
(Irk z Poschingeru - Bretagne Magic Seven) chov.: Bednářová Lenka maj.: Fialová Michaela
 
Psi - třída vítězů                  
V4 Ch. ARON Dona od Svárovské Paseky 15.7.2009  
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) chov.: Kudláček Pavel maj.: Durčáková Markéta
 
V1,CAC,KV Ich. CATO ze Zelené mýtiny 29.5.2007  
(Alaric Rufus van´t Woeste Huys - Cora ze Zábřežské Olšiny) chov.: Johanová Denisa maj.: dtto
 
V3 Ch. DAKAR z Moravského vikýře 24.2.2009  
(Goldader Exclusive - Fatty z Vamberecké stráně) chov.: Krátká Světlana maj.: Nesvorní Jan a Ivana
 
V2,r.CAC NATHAN vom Krummholz 28.8.2007  
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) chov.: Naunheim Christiane maj.: Dinski Annegret
 
VD Ch. ZORAN-CZUK Hodowla Myšlinów 10.11.2009  
(Faks-Czuk Hodowla Myšlinów - Barbi-Czuk Hodowla Myšlinów) chov.: Oleszczuk Wanda maj.: Kedziora Anna
 
Psi - třída čestná                  
V1  Ich. ANDY Amber Twine 7.7.2006
(Golem z Hory Lejškova - Puma Czuk Hodowla Myslinów) chov.:Zykánová Eva maj.: dtto
 
V2  Ich. CARAMELO ze Zelené mýtiny 29.5.2007  
(Alaric Rufus van´t Woeste Huys - Cora ze Zábřežské Olšiny) chov.: Johanová Denisa maj.: dtto
 
V3 HAK z Vavřinečské hájovny 30.4.2007
(Dalibor z Mařenické fořtovny - Chanel Jadory) chov.: Chodil Jan maj.: Zavadil Jiří
 
Psi - třída veteránů                  
V1 GLENNY Cheiron Bohemia 6.4.2002
(Frederic z Poschingeru - Dianette Fino) chov.: Molíková Marie maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída dorostu                  
VN2 AMY Stříbrný nůž 7.4.2012  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bety od Kočáteckého potoka) chov.: Nováková Milena maj.: dtto
 
VN3 BRENDA Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
VN4 CLARINE od Stříbrné rozhledny 18.4.2012  
(Cato ze Zelené mýtiny - Constance Queen Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Klocová Kateřina
 
VN1 GRACE Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: dtto
 
Feny - třída mladých                
V1,CAJC, KV Ml.,BOJ FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Cintl M.
 
Feny - mezitřída                  
V2,r.CAC AZALKA z Údolí Hvozdnice 31.10.2010  
(Edgar Magic Seven - Esther of Lady Erica) chov.: Vašek Milan maj.: Dobrovolná Karolína
 
V3 BEKY ze Zdického vrchu 4.3.2011  
(Cato ze Zelené mýtiny - Bea ze Zelené mýtiny) chov.: Červenka Václav maj.: dtto
 
V1,CAC BERGIE od Stříbrné rozhledny 23.11.2010  
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Klocová Kateřina
 
V4 BONNIE od Hnátníka 26.8.2011  
(Merlin Fino Bohemia - Arga ze Slavičího vrchu) chov.: Vyčítal Jaroslav maj.: Venclová Petra
 
Feny - třída otevřená                
V2,r.CAC DARLA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: Vazačová Olga
 
V1,CAC,KV,BOB FIBIE ze Zelené mýtiny 30.10.2009  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bera ze Zelené mýtiny) chov.: Johanová Denisa maj.: dtto
 
V4 GOLDEN GOAL Qua-Linea 9.11.2010  
(Andy Amber Twine - Enyo Qua-Linea) chov.: Kwa-Hopfensperger HS  maj.: Zykánová Eva 
 
V3 PEARL GLITER Miadroza 11.8.2010  
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Beauty Little Choco Miadroza) chov.: Žára Zdeněk ing. maj.: dtto
 
Feny - třída pracovní                
V1,CAC DAKOTA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: dtto
 
V4 DOROTKA z Chromova dvora 3.12.2009  
(Brix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) chov.: Chromová Hana maj.: dtto
 
V3 OKI z Hory Lejškova 13.5.2010  
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj.: Durčáková Markéta
 
V2,r.CAC ZARA z Mařenické fořtovny 29.3.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) chov.: Louda Jan Ing. maj.: dtto
 
Feny - třída vítězů                  
V1,CAC AMY Rios Rosalia 16.2.2010  
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) chov.: Laksarová Magda ing. maj.: dtto
 
Feny - třída čestná                  
V2 Ich. BERA ze Zelené mýtiny 5.10.2006  
(Bodie Magic Seven - Skarlet z Debry) chov.: Johanová Denisa maj.: dtto
 
V1 PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída veteránů                
V1,BOV,BIS veterán Ich. CORA ze Zábřežské Olšiny 1.1.2002  
(Eden Fino - Herta z Havlínského vrchu) chov.: Vitásek Herbert maj.: Johanová Denisa
 
V2 MARA z Poschingeru 28.1.2003  
(Unit Rösler - Valery of Lady Joan) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Filípková Marie
 
V3 Ich. PUMA-CZUK Hodowla Myslinow 15.4.2003
(Barnaba-Czuk Hodowla Myslinow - Winifreda z Megary) chov.: Oleszczuk Wanda maj.:Zykánová Eva
 

 

 

 

MVP České Budějovice 13.10.2012

Rozhodčí: Jan Coufal

Foto: http://constancedafne.rajce.idnes.cz/MV_-_Ceske_Budejovice_13.10.2012/#

http://nikihoney.rajce.idnes.cz/MVP_C.Budejovice_10_12/

 
Psi - třída štěňat                  
VN1 GOOFY Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: Baláž Maroš
 
Psi - třída mladých                  
V2 ARGONAUT Goldiana 4.7.2011  
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) chov.: Shlaifer V.G. maj.: Vyzrálová Irena
 
V1,CAJC FREDDY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Šesták Miloslav ml.
 
VD3 GLENN Magic Seven 7.1.2012  
(Ahur Phillipo Saltatrix - Dark Dove Magic Seven) chov.: Bednářová Lenka maj.: Nechvátal Tomáš
 
Psi - mezitřída                  
V1,CAC FALCO z Fryšova domu 6.4.2011  
(Bush Zimerbude - Carin z Fryšova domu) chov.: Fryš Ladislav maj.: Mikulík Karel
 
Psi - třída otevřená                  
V1,CAC,CACIB ATREY Králov dvor na Konci 14.9.2010  
(Bily z Moravského vikýře - Zuna Fa-dy) chov.: Král Jozef maj.: Prokop Jan
 
D CYRIL z Trnovské stráně 22.5.2009  
(Yahoo Diva Noire - Agáta z Trnovské stráně) chov.: Rieckelová Šárka maj.: Krpela Zdeněk
 
Psi - třída pracovní                  
VD1 Ch. NOAH z Burešova dvora 25.1.2009  
(Yahoo Diva Noire - Fairy Queen Miadroza) chov.: Bureš Josef maj.: Moučka Jan
 
Psi - třída šampionů                  
VD2 Ch. ARON Dona od Svárovské Paseky 15.7.2009  
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) chov.: Kudláček Pavel maj.: Durčáková Markéta
 
V1,CAC,r.CACIB Ch. ASTON MARTIN Dominant Instinct 22.12.2009  
(Arden z Poschingeru - Mystery Fino Bohemia) chov.: Baláž Roman maj.: dtto
 
Feny - třída dorostu                  
VN1 DAFFI z Trnovské stráně 30.1.2012  
(Bush Zimerbude - Agáta z Trnovské stráně) chov.: Rieckelová Šárka maj.: dtto
 
Feny - třída mladých                  
V1,CAJC,BOJ FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Cintl M.
 
V2 SOFI z Hory Lejškova 10.11.2011  
(Gem Chocolate Miadroza - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková Pešicová B. maj.: Šáchovi J. + A.
 
Feny - mezitřída                  
VD1 BERGIE od Stříbrné rozhledny 23.11.2010  
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Klocová Kateřina
 
VD2 FLÉR Star Moravia 23.1.2011  
(Orry z Poschingeru - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: Prexl Karel
 
Feny - třída pracovní                  
VD4 AGGIE od Černovického potoka 9.4.2010  
(Dante z Vavřinečské hájovny - Vanilka od Hagarda Orla) chov.: Máca Martin maj.: Prágr Stanislav
 
VD3 BAILA z Akátové cesty 22.5.2009
(Cato ze Zelené mýtiny - Rommy z Poschingeru) chov.:Kolář Ondřej maj.: Perfoll Aleš
 
VD BETY z Chromova dvora 1.1.2007  
(Bix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) chov.: Chromová Hana maj.: Balek Zdeněk
 
V1,CAC,r.CACIB DAKOTA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: dtto
 
V2,r.CAC OKI z Hory Lejškova 13.5.2010  
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj.: Durčáková Markéta
 
Feny - třída šampionů                  
V1,CAC,CACIB,BOB Ch. PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 

 

 

NVP Brno 29.9.2011

Rozhodčí: Lenka Frnčová

Foto: http://constancedafne.rajce.idnes.cz/NV_Brno_29.9.2012/

 
Psi - třída mladých                  
D AGRIAS z Budenína 15.6.2011  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Hermiona z Heneberk) chov.: Jirovský Jaromír maj.: Hvozdenský Petr ing.
 
V1,CAJC,BOJ FLAMENDR z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Pavlová Markéta
 
Psi - mezitřída                  
VD1 FARLOW Star Moravia 23.1.2011  
(Orry z Poschingeru - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: Krejčí Jana
 
Psi - třída otevřená                  
V1,CAC,NV ISACAR z Heneberk 28.5.2008  
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Ava z Heneberk) chov.: Kretek Michael Mgr. maj.: Florková Kateřina
 
Feny - třída štěňat                  
VN1 EDINA od Ledného potoka 2.4.2012  
(Valdík z Poschingeru - Fidorka od Márfyho) chov.: Vazačová Olga maj.: Jílková Zuzana
 
Feny - třída dorostu                  
VN1 BRENDA Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
VN2 GRACE Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: dtto
 
VN3 HOLLY ze Zelené mýtiny 1.2.2012  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bera ze Zelené mýtiny) chov.: Johanová Denisa maj.: Synek Petr
 
Feny - mezitřída                  
V1,CAC BEVERLY z Černých blat 18.6.2011  
(Orry z Poschingeru - Debora z Příbramského Barandova) chov.: Pospíšil Jiří maj.: Chrastinová Alena
 
Feny - třída vítězů                  
V1,CAC,NV,BOB Ch. PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 

 

 

MVP Mladá Boleslav 25.8.2012

Rozhodčí: Andreas Tornau (D)

Foto: http://nikihoney.rajce.idnes.cz/MVP_Mlada_Boleslav_2012/

 
Psi - třída dorost                
VN1 BARNY z Hedviččina údolí 23.2.2012  
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) chov.: Kořínek Josef maj.: Vlčková J.+ Říhová J.
 
N2 BLACK z Hedviččina údolí 23.2.2012  
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) chov.: Kořínek Josef maj.: Vlčková J.+ Říhová J.
 
Psi - třída otevřená                
VD3 ADAR od Starého kaštanu 6.4.2010  
(Artex z Raholin - Arna Radvanovská luka) chov.: Fuka Jan maj.: Selinger Josef ing.
 
V1,CAC OBAMA z Hory Lejškova 13.5.2010  
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj.: Vosmek Jiří
 
V2,r.CAC ZORAN-CZUK Hodowla Myšlinów 10.11.2009  
(Faks-Czuk Hodowla Myšlinów - Barbi-Czuk Hodowla Myšlinów) chov.: Oleszczuk Wanda maj.: Kedziora Anna
 
Psi - třída pracovní                  
V1,CAC BEN Schacht´s 15.4.2009  
(Bax vom Grabsteder Grund - Nala vom Lachsenbach) chov.: Schacht Silke maj.: dtto
 
V2,r.CAC ERON z Tanaborku 27.5.2010  
(Bred Magic Seven - Nora z Poschingeru) chov.: Válek Pavel maj.: Dědková Jiřina
 
Psi - třída šampionů                
V Ich. ANDY Amber Twine 7.7.2006
(Golem z Hory Lejškova - Puma Czuk Hodowla Myslinów) chov.:Zykánová Eva maj.: dtto
 
V4 Ch. ARON Dona od Svárovské Paseky 15.7.2009  
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) chov.: Kudláček Pavel maj.: Durčáková Markéta
 
V3 Ch. BARYK z Týnské doliny 1.6.2005  
(Golem z Hory Lejškova - Fabia z Polesí Valdštejna) chov.: Boháč Vítězslav maj.: Vosmek Jiří
 
V2,r.CAC,r.CACIB Ch. NATHAN vom Krummholz 28.8.2007  
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) chov.: Naunheim Ch. maj.: Dinski Annegret
 
V Ch. NOAH z Burešova dvora 25.1.2009  
(Yahoo Diva Noire - Fairy Queen Miadroza) chov.: Bureš Josef maj.: Moučka Jan
 
V1,CAC,CACIB Ch. PACO z Pierackiego Klanu 28.9.2009  
(Nimik Corroborree Kuringai - Magic Night Basta) chov.: Spychala Katarzina maj.: Kedziora Anna
 
Feny - třída dorostu                
VN1 BARDOT z Hedviččina údolí 23.2.2012  
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) chov.: Kořínek Josef maj.: dtto
 
Feny - třída mladých                
V1,CAJC,BOJ FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Cintl M.
 
Feny - mezitřída                  
V1,CAC GRETA z Opatovy stezky 21.1.2011  
(Zak Eben-Ezer - Elis z Opatovy stezky) chov.: Janovská Miroslava ing. maj.: dtto
 
Feny - třída otevřená                
VD1 AKIRA z Hedviččina údolí 23.9.2010  
(Dante z Vavřinečské hájovny - Varita od Hagarda Orla) chov.: Kořínek Josef maj.: Papež Zdeněk
 
Feny - třída pracovní                
V1,CAC DAKOTA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: dtto
 
V2,r.CAC DOROTKA z Chromova dvora 3.12.2009  
(Brix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) chov.: Chromová Hana maj.: dtto
 
Feny - třída šampionů                
V2,r.CAC,r.CACIB Ch. AMY Rios Rosalia 16.2.2010  
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) chov.: Laksarová Magda ing. maj.: dtto
 
V3 Ch. GOLDEN GOAL Qua-Linea 9.11.2010  
(Andy Amber Twine - Enyo Qua-Linea) chov.: Kwa-Hopfensperger HS  maj.: Zykánová Eva 
 
V1,CAC,CACIB,BOB Ch. PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída veteránů                
V1,BOV PUMA-CZUK Hodowla Myslinow 15.4.2003
(Barnaba-Czuk Hodowla Myslinow - Winifreda z Megary) chov.: Oleszczuk Wanda maj.:Zykánová Eva
 

 

 

Klubová výstava Jevíčko 12.8.2012

Rozhodčí: Petr Buba

Foto: http://nikihoney.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_jezevciku_Jevicko_2012/

http://constancedafne.rajce.idnes.cz/KV_-_Jevicko_12.8.2012/

http://constancedafne.rajce.idnes.cz/Zaverecne_souteze_-_Jevicko_12.8.2012/

 
Psi - třída mladých                  
Dobrý DUM DUM Dominant instinct 1.10.2011  
(Nor z Kozíčku - Mystery Fino Bohemia) chov.: Baláž Roman maj.: Sobek Petr Bc.
 
VD1 ENDY od Božské Arie 3.7.2011  
(Dakar z Moravského vikýře - Belly od Božské Arie) chov.: Svobodová Miloslava maj.: Klusáček Josef
 
Psi - mezitřída                  
VD1 BOR Dona od Svárovské Paseky 20.5.2007  
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) chov.: Kudláček Pavel maj.: Machálková Jarmila
 
Psi - třída otevřená                  
Dobrý FERRARI z Moravského vikýře 18.5.2010  
(Exclusive Goldader - Fatty z Vamberecké stráně) chov.: Dittrichová Světlana maj.: dtto
 
Psi - třída pracovní                  
VD1 BILY z Moravského vikýře 12.12.2007  
(Niky od Hagarda Orla - Fatty z Vamberecké stráně) chov.: Krátká Světlana maj.: Mládek Václav
 
VD2 GASPARE of Lady Erica 9.2.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Mara z Poschingeru) chov.: Filípek Vladimír ml. maj.: Rymerová Martina
 
Dostatečný HASSO od Hájkovy lípy 2.3.2011  
(Bily z Moravského vikýře - Dyra od Hájkovy lípy) chov.: Cikryt Jiří ing. maj.: Huttner Milan JUDr.
 
Psi - třída vítězů                  
V1 Ch. DAMIAN Felicité Moravia 2.1.2009  
(Áron od Hájkovy lípy - Felicie Ginarel) chov.: Šafář Richard Ing. maj.: Mikulenka Radomír
 
V2 Ch. NOR z Kozíčku 23.9.2009  
(Il-Faro Fino Bohemia - Elíss z Mojmírova domu) chov.: Coufal Jan maj.: Sobek Petr Bc.
 
Psi - třída veteránů                  
V1,BOV DANTE z Vavřinečské hájovny 26.6.2001
(Danny z Havlínského vrchu - Corin z Jírových dolů) chov.: Chodil Jan maj.: Chodilová Markéta Bc.
 
Feny - třída dorostu                  
VN2 BRENDA Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
VN3 GINA Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: Sokolníček Jan
 
VN1,BIS Puppy GRACE Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: dtto
 
Feny - třída mladých                  
VD1 ELSA od Božské Arie 3.7.2011  
(Dakar z Moravského vikýře - Belly od Božské Arie) chov.: Svobodová Miloslava maj.: Kačerovský Karel
 
Feny - mezitřída                  
V1,CAC BERGIE od Stříbrné rozhledny 23.11.2010  
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Klocová Kateřina
 
VD2 GRETA z Opatovy stezky 21.1.2011  
(Zak Eben-Ezer - Elis z Opatovy stezky) chov.: Janovská Miroslava ing. maj.: dtto
 
Feny - třída otevřená                  
V1,CAC BIANKA z Větérky 14.7.2010  
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) chov.: Husárik Pavel maj.: dtto
 
Feny - třída pracovní                  
V1,CAC,CC WUT,BOB DAKOTA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: dtto
 
VD2 EVITA Prievidza 22.12.2010  
(Edgar Magic Seven - Jola z Heneberk) chov.: Mokrý Ján maj.: Zdražil Václav
 
Vyloučena FATTY z Vamberecké stráně 8.7.2005  
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Rajka z Ostrého Bečvy) chov.: Šubrt Josef maj.: Dittrichová Světlana 
 
Dostatečný FLUFFY z Ka-Mir Bohemia 1.10.2007  
(Áron od Hájkovy lípy - Christa od Lubenského dvora) chov.: Kalich Miroslav MVDr. maj.: Klvaňa Jiří
 
Feny - třída vítězů                  
V1,CAC Ch. ANGIE Bella Morawia 21.3.2009
(Yahoo Diva Noire - Bella z Tanaborku) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
V2,r.CAC Ich. EYRA of Lady Erica 11.4.2008
(Delbrüggers Enno - Mara z Poschingeru) chov.: Filípek Vladimír maj.: Heuslerová Zdeňka
 
Feny - třída čestná                  
V1 BIANCA Magic Seven 25.11.2004  
(Spirou de la Chapellerie - Christine z Poschingeru) chov.: Bednářová Lenka maj.: Husarik Pavel
 

 

Světová výstava Salzburg 20.5.2012

Rozhodčí Jakkel Tamas (HU)

Psi

Psi - třída dorostu
VN Flamendr z Poschingeru
( Kantri Parks Egoist Hodowla Myalinow - Anelly z Poschingeru )
 
VN 3 Hacienda The Red Nose For Almaznyi Laretrz
Hacienda Hasty Affair - Hacienda Destined For Glory )
 
VN 2 Zoldachs Harry Potter
Panda Diva Noire - Zoldachs Foruna Fleur )
 
VN1 Zoldachs Hocus Pocus
Panda Diva Noire - Zoldachs Foruna Fleur )
 
VN4 Edwin Turboland
( Dirkpiti del Conteverde - Shakyra Di Turboland ) 
 
Psi - třída mladých
Dobrý Russkyi Assortic Fakir
( Hampdach Pyrrus -Russkyi Assortick Zemyanika )
 
Výborný Enrico von der Windecke
( Lorenzo von der Windecke - Nimik Mygirl )
 
Výborný Acan Storm Torino z Unikowa
( Dualis Cantor - Channel Cake Canis Venator )
 
Velmi Dobrý Yannis vom Krummholz
( Engels Noah - Simona vom Krummholz )
 
Výborný 3 Russkyi Assortic Forsage
( Hampdach Pyrrus - Russkiy Assortick Zemlyanika )
 
Velmi Dobrý Armin vom Windbichl 
( Enzo von Uhlighof - Froni vom Wolfsholz )
 
Velmi Dobrý Angel Sweet Kiss Absolute
( Criscross Smooth Malt - Angel Sweet Kiss )
 
Velmi Dobrý Snoopy Face Flame of Love
( Nimik Spanish Fly - Russkyi Assortic Anna Aglaida )
 
Výborný 2 Deborio
( Prince Della Maga - Agnese )
 
Výborný 4 Maxim vom Driland
( Lucan vom Driland - Queen vom Driland )
 
Výborný 1, World Junior Winner Emdash Adirar
( Lucas vom Driland - Ohotnichyi Azart Virsavia Vamp Lady )
 
Výborný Only One vom Driland 
( Delbruggers Ottocar - Gitta of Lady Joan )
 
Výborný Adone di Turboland 
( Qurstel Di Turboland - Iside di Turboland )
 
Psi - mezitřída
Výborný 4 Kuldne Talisman Bruno Vinchenzo
( Eros Orlowskiego Molo - Golden Dakshaund Barcelona )
 
Výborný 3 Hacineda Quell the Rumourz
( Tiermark Krug at Hacineda - Hacienda golden Slipper
 
Výborný 2, res.CACA Unitas the King
( Jumarnic choc Com Choc - Unitas Midas Touch )
 
Velmi dobrý Murphy vom Rehsprung 
( Hannibal om Rehsprung - Cappucina Petite Princess vom Renhdsprung )
 
Výborný 1, CACA Harmony Teckel Forsage 
( Kan Trace Bad Luck - Harmony Teckel Sweet Dream Cookie )
 
Psi - třída otevřená
Výborná 3 Voque Klan Ady Lowczyni
( Eskamilio Kantri Parks - Garda Carda Klan Ady Lowcziny )
 
Výborná Lorenzo von der Windecke
( Orlando vom Markushof - Engels Ninette )
 
Výborná 1, CACA Hampdach Chryses 
( Hampdach Gold Quest - Hampdach Dulcina
 
Výborná 4 Norden Liht Zhoshua 
( Skin Deeps Join Fun Thor - Norden Liht Unita )
 
Výborná Engels Plato
( Fernando vom Britzehholz - Engels Carlotta )
 
Výborná 2, res. CACA Mokko Maksimum Dzhaker 
( Mokko Maksimum sen Simon - Mokko  Maksimum Akme 
 
Výborná Yahoo Diva Noire
( Alaric Rufus vant Woeste Huys - Xantia Diva Noire )
 
Velmi dobrá Bengalskiy Tigr s Zelenogo Goroda  
( Tsertus Mister X - Astoria s Zelengo Goroda )  
         
Výborná Norden Liht je Taime      
( Skind Deeps Join Fun Thor - Norden Liht Unita )  
         
Výborná Zoldach Ferrero      
( Ken vom Lachsenbach - Zoldachs Born 2B Happy )
         
Psi - třída pracovní
Výborný  Taksagalaktic Zlatosvet
( Kantrin Parks Vessely Roger - Golden Dakshaund Hloya )
 
Výborný 3 Free Soul Armani
( Golden Daksahund Antares - Millennium Micra Zuzy )
 
Výborný Geilos Bello
( Revenstrekens Xpert - Adeltands Harmonia )
 
Výborný  2, res.CACA Russkiy Assortic Zefir
( Joy Dnes Mirror Image - Kantri Parks Tropicana )
 
Výborný Buevang Picasso
(Skin Deeps Join the Fun Thor - Buevang Josephine
 
Výborný    Delbruggers Quax
( Delbruggers Wispel - Delbruggers Ehmi )
 
Výborný    Magic Knight Basta 
( Amor vom Golf - Mizus vom Golf )
 
Výborný    Timm vom Backersacekl
( Engels Jago - Winni von der Mau Mau Hutte )
 
Výborný    Hermes del Conteverde
( Bauchals Kamikaze - Quita vom Golf )
 
Výborný    Caramelo ze Zelené mýtiny
( Alaric Rufus vant woeste Huys - Cora ze Zábřežské Olšiny )
 
Výborný    Idefix Gens Rubra
( Bauchals Red Hot - Apple Pie
 
Výborný    Primoarzillidettoilbiondo
( Izumrudnaya Skazka Igrok Vysshei Ligi-Grinsh Bubi Bubu )
 
Výborný 1, CACA, CACIB, BOB, World Winner Norden Liht Unkas
( Olympicon vom Golf - Norden Liht Tara )
 
Výborný    Elton z Hradskej Hory
( Keski Maan Jattilainen - Alex Amber Twine )
 
Výborný 4 Arcanos el Celtibero
( Laddland Face To Face - Arcanos Augusta Bergida )
 
Výborný Aston Martin Dominant Instinct 
( Arden z Poschingeru - Mystery Fino Bohemi )
 
Psi třída šampionů
Výborný 4 Pongo Diva Noire
( Panda Diva Noire .- Zizgo Diva Noire )
 
Výborná 3 Don Juan von der Porta Westfalica
( Ho Rud ho Irondachs - Cleon von der Hallwanger Pferdekoppel)
 
Výborná   Revenstrekens Xpert
( Laakanuki Darron From OZ - Revenstrekens Nina I Norge )
 
Výborná Florizel Foxes Birds
( Dachs Desing Colorit - Jap Ptitsa 
 
Výborná  Austin vom Kronprinzstein 
( Joker von der Steinmuhle - Adele von Weissenburgers )
 
Výborná 1, CACA, r.CACIB Zoldachs Filosofic
( Ken vom Lachsenbach - Zoldachs Born 2B Happy )
 
Výborná 2, res.CACA El Retorno Indio
( Kan Trace Manolo - El Retorno Helga )
 
Psi třída - veteránů
Výborný 4 Nornaya Okhota Attila Marabu
( Urshin of Lady Joan - Cirmos vom Golf )
 
Výborný 3 Effendi Exi Jamnicza Ostroja 
( Cardo Cleo Canis Venator - Santina Santa Jamnicza Ostoja )
 
Výborný 1, World Veteran Winner Bauchals Kamikaze
( Bauchals Freewilly - Arcanos La Cortesana 
 
Výborný 2 Arpad vom Margelchopt
( Alois Jun Ab Vedunia - Anna Tackel Land )
 
Velmi dobrý King vom Donaumoos 
( Charli von der Luhe Wildenau - Gunda vom Donaumoos )
 

 

 
Feny
Feny - třída dorosu
Nadějná Fay z Poschingeru
( Kantri parks Egoist  - Anelly z Pochingeru )
 
Velmi nadějná 2, Fanny z Poschingeru
( Kantri parks Egoist  - Anelly z Pochingeru )
 
Velmi nadějná 1 Ibiza del Conteverde
( Bauchals Kamikadze - Quinta vom Golf )
 
Velmi nadějná 3 Zoldachs Henymoon
( Panda Diva Noire - Zoldachs Fortuna Fleur )
 
Velmi nadějná 4 Hacienda Top Model For Unitas 
( Hacienda hasty Affair - Hacienda Destined for Glory )
 
Feny - třída mladých
Výborná Kiki Delle Du Clos De Lestinal
( Alaric Rufus vant Woeste Huys - Emanuelle van de Mibafs Hoeve
 
Výborná Soraya Czuk Hodowla Myslinow
( Hodowla Myslinow………. - Lomze DeribasSharon Stone )
 
Velmi dobrá Russkiy Assortic Turandot II
( Hampdach Pyrrus - Russkiy Assortic Dushechka )
 
Výborná Acani Sweet Shakira z Unikowa
( Dualis Cantor - Channel Cake Canis Venator
 
Výborná Tsiklonchik Katrinka Iz Severnoi Stolitsy
( Russkiy Assortic Zhguchiy Perchik - Mafia Bessmertna Iz .
 
Výborná Hili Next Nezha von der Porta Westfalica 
( Quito vom Kuckelsbusch - De Luxe von der Roten Zohra
 
Výborná Buevang Rie
( Falstaffian v.d. Mibafs Hoeve - Buevang Nicole )
 
Výborná Buevang Rosita
( Falstaffian v.d. Mibafs Hoeve - Buevang Nicole )
 
Výborná Femme Fatale vom Hallwanger Silberberg
( Indiana Jones v.d.Amtsschlade - Amy )
 
Výborná Snoopy Face for Secret Love 
( Nimik Spanish Fly - Russkyi Assortic Anna Aglaida )
 
Výborná Russias Jewel i Feel
( Hampdach Chryses - Zeta From Marina Kuranova )
 
Výborná Malaika von der Steinmuhle
( Joker v.d. Steinmuhle - Iljana v.d. Steinmuhle )
 
Výborná Zum Zum Zoe Dachsmania
( Delbruggers Enno - Frida Dachsmania )
 
Velmi dobrá Gina von Uhlighof
Eddy z Revíru Zálesí - Diana von Uhlighof )
 
Výborná Yvana vom Krumholz
( Engels Noah - Simona vom Krummholz )
 
Výborná Doxy Dream Zhe Tem
( Hampdach Famous Rumourz - Azartnaya Igra Iz Strani Grez )
 
Výborná Impuls Karamel
( Pediculus P J Holter - Dulcamara B Vega )
 
Výborná 3 Zoldachs Gaga Lady
( Alaric Rufus vant woeste Huys - Zoldachs All That Magic )
 
Výborná Yavnaya Favoritka iz Strani Grez 
( Entuziast - Zorka Yasnaya )
 
Výborná 1, Jugend World Winner Emdash Admirar
( Lucas vom Driland - Ohotnichyi Azart Virsavia Vamp Lady )
 
Výborná 2 Angels Sweet Kiss Alfa
( Criscross Smooth Malt - Angels Sweet Kiss )
 
Výborná Demetra
( Prince Della Maga - Agnese )
 
Výborná 4 Raduga ot Mariny Kuranovoy
( Hampdach Cryses - Zetana ot Mariny Kuranovoy )
 
Výborná Only One vom Driland
( Delbruggers Ottocar - Gitta of Lady Joan )
 
Výborná Ultima Manticora Di turboland
( Lampone di Turboland - Wonder di Turboland )
 
Feny - mezitřída
Výborná 2, res.CACA Norden Liht Bavaria
( Norden Liht Freestyle - Temnaya Noch iz Strani Grez )
 
Výborná 3 Rockdachs Lilacs And Lace v Niebur
( Nieburs Phoenix Rising Je - Hacienda Caught Ya Lookin )
 
Velmi dobrá Hope v.d. Porta Westfalica
Quido vom Kuckelsbusch - De luxe v.d. Roten Zohra )
 
Výborná Nzhnyj Hischnik Alfirina
( Lucas vom Driland - Nezhnyj Hischnik Arabella )
 
Výborná 4 Zaza Dachsmania Golding
( Delbruggers Enno - Frida Dachsmania )
 
Výborná 1, CACA Almaznyi Laretz Expansion 
( Almaznyi Laretz Plamenny Privet - Almaznyi Laretz Femme Fatale )
 
Feny - třída otevřená
Výborná 3 Free Soul Angel
( Golden Daksahung Antares - Millenium Micra Zuzy )
 
Výborná 4 Zenta Czuk Hodowla Myslinow
( Faks Czuk Hodowla Myslinow - barbi Czuk Hodowla Myslinow )
 
Výborná 1, CACA Irka Tasiemkowa Mafia
( Georges Tasiemkowa Mafia - Dorota Tasiemkowa Mafia )
 
Výborná 2, res.CACA Nadezhda Rossii Iz Ostrani Grez
( Russkyi Assortic Ananas - Virtualnaya Realnost Iz strani
 
Výborná  Osolomio  Noblesse V Zeeelands Roem
( Russkiy Assortic Ananas - Virtualnaya Realnost Iz strany )
 
Výborná Shakyra Di Turboland
( Wustel di Turboland - Talisa di Turboland )
 
Feny - třída pracovní
Výborná 4 Almaznyi Laretz Fifichka
( Almasnyi Laretr na Schastie - Almyznyi Laretz Dinastia Sove )
 
Výborná   Engels Remember Me
( Gold Digger v.d. Vossebelt - Engels Jaqueline )
 
Výborná Excellmagic galana Gentila 
( treis Pinheiros Hugo Boss - Excellmagic Bonnie Blue )
 
Diskvalifikována Buevang Quintess
( Skin Deeps Join the Fun Thor - Buevang Karla )
 
Výborná 2, res.CACA, res.CACIB Peggy Fino Bohemi
( Skin Deeps Join the Fun Thor - Hexe Fino Bohemia )
 
Výborná Citta vom Herramhof
( Andi vom Herramhof - Ingra Eben Ezer )
 
Výborná Bikarols Fearless Xera
( Lillsjoskogens Aleksej de Bondon - Pediculus Lucina Spotted Girl
 
Výborná 1, CACA, CACIB, Světový vítěz Harizma iz Strani Grez
( Olympicon vom Golf - Azaartnaya Igra Iz Strani Grez )
 
Výborná Briseide
( Apollo Dell impero - Gitina di Casa Cervi )
 
Výborná 3 Arcanos Babilona
( Laddland Face To Face - Arcanos Augusta Bergida )
 
Feny - třída šampionů
Výborná Nimik Spanish Eyes
( Arcanos EL Punico - Nimik Juliane )
 
Výborná 3 Ohotnichyi Azart Virsavia Vamp Lady
( Rival Homagium - Ohotnichyi Azart \siena )
 
Výborná Halley Del Conteverde
( Elliot Del Conteverde - Kan Trace Boudle Bubble
 
Výborná 4 ( Utopia di Casa Porta
( Apollo Del Impero - Margot di Casa Porta )
 
Výborná Zoldachs Ever Enigma
( Panda Diva Noire - Zoldachs all That Magic )
 
Výborná 2, res.CACA Anelly z Poschingeru
( Revenstrekers Xos - Rebeca z Poschingeru )
 
Výborná Norden Liht Zhuzha
( Skin Deeps Join fun Thor - Norden Liht Unita )
 
Výborná 1, CACA Almaznyi Laretz Femme Fatala
( Almaznyi Laretz na Schastie - Almaznyi Laretz Dinastiya Sover. )
 
Feny - třída veteránů
Výborná 1, World Veteran Winner Cora ze Zábřežské Olšiny
( Eden Fino  - Herta z Havlínského vrchu )
 
Výborná 2  Mara z Poschingeru
( Unit Rosler - Valery of Lady Joan )
 

 

Národní výstava Mladá Boleslav 14.7.2012

Rozhodčí: MVDr. František Šimek

 
Psi - třída mladých                  
V1,CAJC,BOJ ARGONAUT Goldiana 4.7.2011  
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) chov.: Shlaifer V.G. maj.: Vyzrálová Irena
 
Psi - třída otevřená                  
VD1 CASPY z Poschingeru 5.2.2010  
(Yahoo Diva Noire - Rebeca z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Hlaváček Pavel
 
Psi - třída pracovní                  
V1,CAC DAKAR z Moravského vikýře 24.2.2009  
(Goldader Exclusive - Fatty z Vamberecké stráně) chov.: Krátká Světlana maj.: Nesvorní Jan a Ivana
 
V2,r.CAC ERON z Tanaborku 27.5.2010  
(Bred Magic Seven - Nora z Poschingeru) chov.: Válek Pavel maj.: Dědková Jiřina
 
Psi - třída vítězů                  
V1,CAC,NV ARON Dona od Svárovské Paseky 15.7.2009  
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) chov.: Kudláček Pavel maj.: Durčáková Markéta
 
Feny - třída mladých                  
V2 BRONZA z Pelechu 8.6.2011  
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) chov.: Vyzrál Aleš maj.: Černý Pavel
 
VD3 CILKA na Zlaté Zátoce 6.6.2011  
(Coudy ze Zelené mýtiny - Julia z Mařeniské fořtovny) chov.: Galovičová Blanka maj.: Pospíšil Gabriel
 
V1,CAJC ZARA z Mařenické fořtovny 29.3.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) chov.: Louda Jan Ing. maj.: dtto
 
Feny - mezitřída                  
V1,CAC BIANKA z Větérky 14.7.2010  
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) chov.: Husárik Pavel maj.: dtto
 
V2  PEPI z Hory Lejškova 7.12.2010  
(Benny od Božské Arie - Norika z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj: Bartošová Tamara
 
Feny - třída otevřená                  
V1,CAC AKIRA z Hedviččina údolí 23.9.2010  
(Dante z Vavřinečské hájovny - Varita od Hagarda Orla) chov.: Kořínek Josef maj.: Papež Zdeněk
 
Feny - třída pracovní                  
V1,CAC AMY Rios Rosalia 16.2.2010  
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) chov.: Laksarová Magda ing. maj.: dtto
 
VD3 BETY od Košáteckého potoka 3.5.2009  
(Dante z Vavřinečské hájovny - Eny z Vamberecké stráně) chov.: Němec Stanislav maj.: Nováková Milena
 
VD2 OKI z Hory Lejškova 13.5.2010  
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj.: Durčáková Markéta
 
Feny - třída vítězů                  
V1,CAC,NV,BOB,BOG PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída veteránů                  
V1,BOV MARA z Poschingeru 28.1.2003  
(Unit Rösler - Valery of Lady Joan) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Filípková Marie
 

 

 

Národní výstava Klatovy 30.6.2012

Rozhodčí: Kašpar Miloš

 
Psi - třída mladých                  
V2 ARGONAUT Goldiana 4.7.2011  
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) chov.: Shlaifer V.G. maj.: Vyzrálová Irena
 
Dostatečný BROK z Horeckého boru 1.8.2011  
(Chris Jadory - Anny z Horeckého boru) chov.: Kopecký Jaroslav maj.: Dědina Martin
 
V3 FALCO z Fryšova domu 6.4.2011  
(Bush Zimerbude - Carin z Fryšova domu) chov.: Fryš Ladislav maj.: Mikulík Karel
 
V1,CAJC FREDDY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Šesták Miloslav
 
Psi - třída otevřená                  
V2,r.CAC CYRIL z Trnovské stráně 22.5.2009  
(Yahoo Diva Noire - Agáta z Trnovské stráně) chov.: Rieckelová Šárka maj.: Krpela Zdeněk
 
V4 GABIN of Lady Erica 9.2.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Mara z Poschingeru) chov.: Filípek Vladimír ml. maj.: Kohout Jaroslav
 
Dobrý MARTY vom Rehsprung 22.11.2010  
(Hannibal vom Rehsprung - Cappucina Petite Princ. vom Rehsprung) chov.: Schlosland Andrea maj.: Cink Petr
 
V1,CAC,NV NOAH z Burešova dvora 25.1.2009  
(Yahoo Diva Noire - Fairy Queen Miadroza) chov.: Bureš Josef maj.: Moučka Jan
 
V3 OBAMA z Hory Lejškova 13.5.2010  
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj.: Vosmek Jiří
 
Psi - třída pracovní                  
VD1 AKIM Bella Morawia 21.3.2009
(Yahoo Diva Noire - Bella z Tanaborku) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: Hojda Zdeněk
 
Psi - třída veteránů                  
V1,BOV UX Eben-Ezer 20.3.2001  
(Danny z Havlínského vrchu - Felly Eben-Ezer) chov.: Buba Petr maj.: Hojda Zdeněk
 
Feny - třída štěňat                  
VN1 DAFFI z Trnovské stráně 30.1.2012  
(Bush Zimerbude - Agáta z Trnovské stráně) chov.: Rieckelová Šárka maj.: dtto
 
Feny - třída mladých                
V1,CAJC,BOJ BLÁŽA z Pelechu 8.6.2011  
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) chov.: Vyzrál Aleš maj.: dtto
 
Feny - mezitřída                  
VD1 PEPI z Hory Lejškova 7.12.2010  
(Benny od Božské Arie - Norika z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj: Bartošová Tamara
 
Feny - třída otevřená                
Dobrý FLÉR Star Moravia 23.1.2011  
(Orry z Poschingeru - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: Prexl Karel
 
Dobrý HELA z Hlubocké jámy 3.5.2010  
(Niky od Hagarda Orla - Gary z Hlubocké jámy) chov.: Podskalský Pavel maj.: dtto
 
Feny - třída šampionů                
V1,CAC,NV,BOB PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 

 

 

 

Mezinárodní výstava Brno 23.6.2012

Rozhodčí: MVDr. Jaroslav Švec

Fotky: http://constancedafne.rajce.idnes.cz/Brno_Intercanis_24.6.2012/

         http://nikihoney.rajce.idnes.cz/MVP_Brno_23.6.2012/

 
Psi - mezitřída                  
V1,CAC,CACIB FARLOW Star Moravia 23.1.2011  
(Orry z Poschingeru - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: Krejčí Jana
 
Psi - třída otevřená                
V1,CAC ISACAR z Heneberk 28.5.2008  
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Ava z Heneberk) chov.: Kretek Michael Mgr. maj.: Florková Kateřina
 
VD2 MERLIN Fino Bohemia 12.12.2006  
(Goldader Dear Dandy - Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Ryšavá Pavla
 
Psi - třída pracovní                  
VD2 AKIM Bella Morawia 21.3.2009
(Yahoo Diva Noire - Bella z Tanaborku) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: Hojda Zdeněk
 
VD3 ELTON z Hradskej Hory 29.3.2010  
(Jättilainen Keski-Maan - Alex Amber Twine) chov.: Čermák Karol maj.: dtto
 
V1,CAC,r.CACIB PACO z Pierackiego Klanu 28.9.2009  
(Nimik Corroborree Kuringai - Magic Night Basta) chov.: Spychala Katarzina maj.: Kedziora Anna
 
Psi - třída šampionů                
V2,r.CAC Ch. DAMIAN Felicité Moravia 2.1.2009  
(Áron od Hájkovy lípy - Felicie Ginarel) chov.: Šafář Richard Ing. maj.: Mikulenka Radomír
 
V1,CAC Ich. ANDY Amber Twine 7.7.2006
(Golem z Hory Lejškova - Puma Czuk Hodowla Myslinów) chov.:Zykánová Eva maj.: dtto
 
VD3 Ch. ZORAN-CZUK Hodowla Myšlinów 10.11.2009  
(Faks-Czuk Hodowla Myšlinów - Barbi-Czuk Hodowla Myšlinów) chov.: Oleszczuk Wanda maj.: Kedziora Anna
 
Feny - třída štěňat                
VN1 BARDOT z Hedviččina údolí 23.2.2012  
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) chov.: Kořínek Josef maj.: dtto
 
Feny - třída mladých                
V1,CAJC,BOJ FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Filípková Marie
 
Feny - mezitřída                  
V2,r.CAC BERGIE od Stříbrné rozhledny 23.11.2010  
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Klocová Kateřina
 
V1,CAC GOLDEN GOAL Qua-Linea 9.11.2010  
(Andy Amber Twine - Enyo Qua-Linea) chov.: Kwa-Hopfensperger HS  maj.: Zykánová Eva 
 
Feny - třída otevřená                
V2,r.CAC BIANKA z Větérky 14.7.2010  
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) chov.: Husárik Pavel maj.: dtto
 
V1,CAC FIBIE ze Zelené mýtiny 30.10.2009  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bera ze Zelené mýtiny) chov.: Johanová Denisa maj.: dtto
 
V3 VISHENKA VESNUSHKA Sobahli Sham 11.12.2008  
(Tin Tin Kantri Park´s - Prise Apelsinovaya Dolka) chov.: Afanasyeva Elena maj.: dtto
 
Feny - třída pracovní                
V1,CAC,CACIB DAKOTA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: dtto
 
Feny - třída šampionů                
V1,CAC,r.CACIB PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
                 
V2 BLESTYASCHAYA BRUSNICH Sobahli Sham 11.9.2008  
(Rival Homagium - Hloya iz Akademii Sobak) chov.: Maluhi Iman maj.: Tikhomirova Irina
 
Feny - třída veteránů                
V1,BOV,BOB PUMA-CZUK Hodowla Myslinow 15.4.2003
(Barnaba-Czuk Hodowla Myslinow - Winifreda z Megary) chov.: Oleszczuk Wanda maj.:Zykánová Eva
 

 

Oblastní výstava Kunratice 16.6.2012

Rozhodčí: Alena Auerbach

Fotky: http://grandamity.rajce.idnes.cz/ov_kunratice2012/

 
Psi - třída otevřená                
D ARON z Bezděkovské Rafandy 15.10.2010  
(Chris Jadory - Betta Steppe Farm) chov.: Melek Miroslav ing. maj.: dtto
 
Feny - třída mladých                
D HANACH z Příbramského Barandova 24.5.2011  
(Albert od Ledného potoka - Fabora z Příbramského Barandova) chov.: Cibulka Dušan maj.: Cibulková Tereza
 
VD1 HEDA z Příbramského Barandova 24.5.2011  
(Albert od Ledného potoka - Fabora z Příbramského Barandova) chov.: Cibulka Dušan maj.: Mikovec Ivan
 
Feny - třída otevřená                
VD1 AMY Rios Rosalia 16.2.2010  
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) chov.: Laksarová Magda ing. maj.: dtto
 

 

 

 

Oblastní výstava Náměšť na Hané 9.6.2012

Rozhodčí: Jan Coufal

Foto: http://grandamity.rajce.idnes.cz/10.06.2012/

 
Psi - třída otevřená                
Dostatečná ADIDAS Diva Noire 5.3.2010  
(Bily z Moravského vikýře - Top Diva Noire) chov.: Bencsik Zsolt maj.: Kovář Josef ing.
 
VD2 ARCHIBALD na Zlaté zátoce 27.3.2009  
(Coudy ze Zelené mýtiny - Julia z Mařenické fořtovny) chov.: Galovičová Blanka maj.: Zapletalová Gabriela
 
V1,VT,OV FERRARI z Moravského vikýře 18.5.2010  
(Exclusive Goldader - Fatty z Vamberecké stráně) chov.: Dittrichová Světlana maj.: dtto
 
Psi - třída pracovní                  
D FORD z Moravského vikýře 18.5.2010  
(Exclusive Goldader - Fatty z Vamberecké stráně) chov.: Dittrichová Světlana maj.: Cikryt Zdeněk
 
Feny - třída mladých                
VD3 ALKA z Moravského Posázaví 28.6.2011  
(Arden z Poschingeru - Lucy Fino Bohemia) chov.: Žanda Pavel maj.: Horák Petr
 
V1,VT BEVERLY z Černých blat 18.6.2011  
(Orry z Poschingeru - Debora z Příbramského Barandova) chov.: Pospíšil Jiří maj.: Chrastinová Alena
 
VD2 BLANKA z Černých blat 18.6.2011  
(Orry z Poschingeru - Debora z Příbramského Barandova) chov.: Pospíšil Jiří maj.: Nastoupil Jan
 
Feny - mezitřída                  
VD1 AJA z Jindřichovska 22.6.2010  
(Andy z Vlčetínských strání - Justa z Ostrého Bečvy) chov.: Pastorek Jaroslav maj.: Konečný Jaroslav
 
Feny - třída otevřená                
V1,VT,OV ADELEINE od Stříbrné rozhledny 23.10.2009  
(Delbrüggers Quax - Constance Queen Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Smetana Michal
 
V2  TOP Diva Noire 22.8.2006  
(Gregory Black Beauty - Donna Margarita von Amanda) chov.: Bencsik Zsolt maj.: dtto
 
Feny - třída pracovní                
VD1 ODETA z Heneberk 17.9.2009  
(Chan z Forgácsovho hradu - Coney z Heneberk) chov.: Kretek Michael mgr. maj.: Pešák Bohumil

 

 

Oblastní výstava Červený hrádek 12.5.2012

Rozhodčí: Libuše Ubrová

 
Psi - třída otevřená              
V1,VT,OV OBAMA z Hory Lejškova 13.5.2010  
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj.: Vosmek Jiří
 
V2 TOR z Erbenky 13.5.2010  
(Niky od Hagarda Orla - Amery z Tisovského háje) chov.: Jansa Josef MVDr. maj.: Vydra Michael
 
Psi - třída vítězů              
V1,VT OLIVER z Poschingeru 6.12.2003  
(Rico of Lady Joan - Daffy z Havlínského vrchu) chov.: Filípkovi M.+V. maj.: Trejbal Jiří
 
Psi - třída veteránů              
V1,VT JARUS Fino Bohemia 17.2.2004  
(Enno Delbrüggers - Eyra Fabiola Fino) chov.: Tůmová Marcela maj.: Trejbalová Hana
 
Feny - třída mladých              
V1,VT PEPI z Hory Lejškova 7.12.2010  
(Benny od Božské Arie - Norika z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj: Bartošová Tamara
 
Feny - třída pracovní              
V1,VT JADIS z Heneberk 27.8.2008  
(Orry z Poschingeru - Pegi z Kozíčku) chov.: Kretek Michael mgr. maj.: Vošta Jiří
 

 

 

Oblastní výstava Kačina 19.5.2012

Rozhodčí: MVDr. Jaroslav Švec

 
Psi - třída mladých                
V1,VT HASSO od Hájkovy lípy 2.3.2011  
(Bily z Moravského vikýře - Dyra od Hájkovy lípy) chov.: Cikryt Jiří ing. maj.: Hüttner Milan
 
Psi - třída otevřená                
VD2 GUCCI od Hradu Ballymote 5.5.2009  
(Glenny Cheiron Bohemia - Annie od Hradu Ballymote) chov.: Lakomá Vlasta maj.: Němcová Olga
 
V1,VT YAGO z Mařenické fořtovny 10.5.2010  
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) chov.: Louda Jan ing. maj.: Plocková Vlasta
 
Feny - třída mladých                
VD2 BOBINA od Hnátníka 26.5.2011  
(Merlin Fino Bohemia - Arga ze Slavičího vrchu) chov.: Vyčítal Jaroslav maj.: Zajíček Miroslav
 
V1,VT ELSA od Božské Arie 3.7.2011  
(Dakar z Moravského vikýře - Belly od Božské Arie) chov.: Svobodová Miloslava maj.: Kačerovský Karel
 
Feny - třída pracovní                
V1,VT PRETTY z Karlova kopce 5.6.2010  
(Niky od Hagarda Orla - Odetta z Karlova kopce) chov.: Kobližková Eva maj.: dtto
 

 

 

Oblastní výstava Milovice 2.6.2012

Rozhodčí: Michaela Přibáňová ing.

 
Psi - třída otevřená                
V1,VT,OV ADAR od Starého kaštanu 6.4.2010  
(Artex z Raholin - Arna Radvanovská luka) chov.: Fuka Jan maj.: Selinger Josef ing.
 
Feny - třída mladých                  
D EMI Felicité Moravia 13.12.2010  
(Bily z Moravského vikýře - Alison Felicité Moravia) chov.: Šafář Richard ing. maj.: Chrástka Vojtěch
 

 

 

MVP Litoměřice 16.5.2012

Rozhodčí : Petr Buba

Fotky: http://nikihoney.rajce.idnes.cz/MVP_Litomerice_2012/

 
Psi - třída mladých                  
V1,CAJC,BOJ,BOGJ ARGONAUT Goldiana 4.7.2011  
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) chov.: Shlaifer V.G. maj.: Vyzrálová Irena
 
V2 ARX od Cifly 1.6.2011  
(Jarus Fino Bohemia - Cassy z Mostecké mlhy) chov.: Šlégr Dalibor ing. maj.: Krištofová Věra
 
V3 GARIBALDI of Lady Erica 9.2.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Mara z Poschingeru) chov.: Filípek Vladimír ml. maj.: Tesárková Denisa
 
Psi - mezitřída                  
V1,CAC,r.CACIB ERON z Tanaborku 27.5.2010  
(Bred Magic Seven - Nora z Poschingeru) chov.: Válek Pavel maj.: Dědková Jiřina
 
Psi - třída pracovní                  
VD1 ARAMIS od Ledného potoka 12.1.2009
(Dante z Vavřinečské hájovny - Elsa od Márfyho) chov.: Vazačová Olga maj.: Tomášek Jaroslav
 
Psi - třída šampionů                  
V2,r.CAC BIX od Ledného potoka 5.5.2009
(Dante z Vavřinečské hájovny - Fidorka od Márfyho) chov.: Vazačová Olga maj.: Raab Katja
 
V1,CAC,CACIB NATHAN vom Krummholz 28.8.2007  
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) chov.: Naunheim Ch. maj.: Dinski A.
 
Feny - třída dorostu                  
VN1 FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída mladých                  
V1,CAJC BLÁŽA z Pelechu 8.6.2011  
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) chov.: Vyzrál Aleš maj.: dtto
 
V2 ZARA z Mařenické fořtovny 29.3.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) chov.: Louda Jan Ing. maj.: dtto
 
Feny - třída otevřená                  
VD4 BABETKA od Řeky Nisy 2.4.2010  
(Goldader Exclusive - Zita Jopar) chov.: Lysík Jan maj.: dtto
 
V1,CAC DARLA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: Vazačová Olga
 
V2,r.CAC DORRI od Božské Arie 29.3.2010  
(Yahoo Diva Noire - Belly od Božské Arie) chov.: Svobodová Miloslava maj.: Diasník Pavel
 
VD3 NANDA Eben-Ezer 12.12.2009  
(Albert ze Slavičího vrchu - Elis Eben-Ezer) chov.: Buba Petr maj.: Barták Josef
 
Feny - třída pracovní                  
V2,r.CAC AMY Rios Rosalia 16.2.2010  
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) chov.: Laksarová Magda ing. maj.: dtto
 
V1,CAC,CACIB,BOB,BOG DAKOTA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: dtto
 
V3 OKI z Hory Lejškova 13.5.2010  
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj.: Durčáková Markéta
 
Feny - třída šampionů                  
V1,CAC,r.CACIB PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 

 

 

 

MVP Praha 5.5.2012

Rozhodčí: Lenka Fairaislová

 
Psi - mezitřída                  
V1 BOREK z Hříběckých lesů 12.12.2010  
(Coudy ze Zelené mýtiny - Windy z Poschingeru) chov.: Janda Miroslav maj.: Beran Jaroslav
 
Psi - třída otevřená                  
V2,r.CAC DAKAR z Moravského vikýře 24.2.2009  
(Goldader Exclusive - Fatty z Vamberecké stráně) chov.: Krátká Světlana maj.: Nesvorní Jan a Ivana
 
V3 ISACAR z Heneberk 28.5.2008  
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Ava z Heneberk) chov.: Kretek Michael mgr. maj.: Florková Kateřina
 
V1,CAC NOAH z Burešova dvora 25.1.2009  
(Yahoo Diva Noire - Fairy Queen Miadroza) chov.: Bureš Josef maj.: Moučka Jan
 
Psi - třída pracovní                  
V1,CAC,CACIB NATHAN vom Krummholz 28.8.2007  
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) chov.: Naunheim Ch. maj.: Dinski A.
 
Psi - třída šampionů                  
V1,CAC,r.CACIB BIX od Ledného potoka 5.5.2009
(Dante z Vavřinečské hájovny - Fidorka od Márfyho) chov.: Vazačová Olga maj.: Raab Katja
 
V2,r.CAC BEN Schacht´s 15.4.2009  
(Bax vom Grabsteder Grund - Nala vom Lachsenbach) chov.: Schacht Silke maj.: dtto
 
Feny - třída dorostu                  
VN1 FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída mladých                  
V1,CAJC,BOJ BLÁŽA z Pelechu 8.6.2011  
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) chov.: Vyzrál Aleš maj.: dtto
 
V3 FANNY z Fryšova domu 6.4.2011  
(Bush Zimerbude - Carin z Fryšova domu) chov.: Fryš Ladislav maj.: dtto
 
V2 ZARA z Mařenické fořtovny 29.3.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) chov.: Louda Jan Ing. maj.: dtto
 
Feny - mezitřída                  
V1,CAC BIANKA z Větérky 14.7.2010  
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) chov.: Husárik Pavel maj.: dtto
 
V2,r.CAC LOTKA Klan Ady Lowczyni 15.8.2010  
(Gandar Klan Ady Lowczyni - Dita z Opatovy stezky) chov.: Wolkowska Danuta maj.: Kutilová Zdeňka
 
VD3 PEPI z Hory Lejškova 7.12.2010  
(Benny od Božské Arie - Norika z Hory Lejškova) chov.: Dousková - Pešicová B. maj: Bartošová Tamara
 
Feny - třída otevřená                  
V3 DARLA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: Vazačová Olga
 
V2,r.CAC DOROTKA z Chromova dvora 3.12.2009  
(Brix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) chov.: Chromová Hana maj.: dtto
 
V1,CAC,r.CACIB DOTTY z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: Pechlát Ladislav
 
Feny - třída pracovní                  
V2,r.CAC AMY Rios Rosalia 16.2.2010  
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) chov.: Laksarová Magda ing. maj.: dtto
 
V1,CAC DENNA z Chromova dvora 3.12.2009  
(Brix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) chov.: Chromová Hana maj.: Krippner Vlastimil
 
Feny - třída šampionů                  
V1,CAC,CACIB PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída veteránů                  
V1,BOV,BOB MARA z Poschingeru 28.1.2003  
(Unit Rösler - Valery of Lady Joan) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Filípková Marie