Výsledky výstav do května 2012 naleznete zde.
Klubová výstava Praha 28.10.2012Rozhodčí: MVDr. Luboš Šlapanský Foto: https://nikihoney.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_jezevciku_2012/ https://constancedafne.rajce.idnes.cz/KV_Praha_jezevcik_standard_hladkosrsty/ |
|||||||||
Psi - třída štěňat | |||||||||
VN1 | ADAM z Pořízkovy školy | 15.5.2012 | |||||||
(Eddy z Revíru Zálesí - Fabien z Tisovského háje) | chov.: Nováková Markéta | maj.: dtto | |||||||
Psi - třída dorostu | |||||||||
VN1 | AX Stříbrný nůž | 7.4.2012 | |||||||
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bety od Kočáteckého potoka) | chov.: Nováková Milena | maj.: Dvořáková Jana | |||||||
VN2 | BARNEY Bella Morawia | 17.3.2012 | |||||||
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) | chov.: Leonhardtová Zdeňka | maj.: dtto | |||||||
VN3 | EGON od Ledného potoka | 2.4.2012 | |||||||
(Valdík z Poschingeru - Fidorka od Márfyho) | chov.: Vazačová Olga | maj.: Novotná Hana | |||||||
Psi - třída mladých | |||||||||
V2 | ARGONAUT Goldiana | 4.7.2011 | |||||||
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) | chov.: Shlaifer V.G. | maj.: Vyzrálová Irena | |||||||
V1,CAJC, KV Ml. | GLENN Magic Seven | 7.1.2012 | |||||||
(Ahur Phillipo Saltatrix - Dark Dove Magic Seven) | chov.: Bednářová Lenka | maj.: Nechvátal Tomáš | |||||||
Psi - mezitřída | |||||||||
V1,CAC | GARIBALDI of Lady Erica | 9.2.2011 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Mara z Poschingeru) | chov.: Filípek Vladimír ml. | maj.: Tesárková Denisa | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
V1,CAC | CAJUS z Poschingeru | 5.2.2010 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Rebeca z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Kaděrka Jan | |||||||
VD2 | YAHOO Diva Noire | 3.2.2007 | |||||||
(Alaric Rufus van´t Woeste Huys - Xantia Diva Noire) | chov.: Benczik Zsolt | maj.: dtto | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
V2 | CARDO z Poschingeru | 5.2.2010 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Rebeca z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Navrátilová Magda ing. | |||||||
VD3 | CASPY z Poschingeru | 5.2.2010 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Rebeca z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Hlaváček Pavel | |||||||
V1,CAC | DERICK Magic Seven | 1.12.2007 | |||||||
(Irk z Poschingeru - Bretagne Magic Seven) | chov.: Bednářová Lenka | maj.: Fialová Michaela | |||||||
Psi - třída vítězů | |||||||||
V4 | Ch. ARON Dona od Svárovské Paseky | 15.7.2009 | |||||||
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) | chov.: Kudláček Pavel | maj.: Durčáková Markéta | |||||||
V1,CAC,KV | Ich. CATO ze Zelené mýtiny | 29.5.2007 | |||||||
(Alaric Rufus van´t Woeste Huys - Cora ze Zábřežské Olšiny) | chov.: Johanová Denisa | maj.: dtto | |||||||
V3 | Ch. DAKAR z Moravského vikýře | 24.2.2009 | |||||||
(Goldader Exclusive - Fatty z Vamberecké stráně) | chov.: Krátká Světlana | maj.: Nesvorní Jan a Ivana | |||||||
V2,r.CAC | NATHAN vom Krummholz | 28.8.2007 | |||||||
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) | chov.: Naunheim Christiane | maj.: Dinski Annegret | |||||||
VD | Ch. ZORAN-CZUK Hodowla Myšlinów | 10.11.2009 | |||||||
(Faks-Czuk Hodowla Myšlinów - Barbi-Czuk Hodowla Myšlinów) | chov.: Oleszczuk Wanda | maj.: Kedziora Anna | |||||||
Psi - třída čestná | |||||||||
V1 | Ich. ANDY Amber Twine | 7.7.2006 | |||||||
(Golem z Hory Lejškova - Puma Czuk Hodowla Myslinów) | chov.:Zykánová Eva | maj.: dtto | |||||||
V2 | Ich. CARAMELO ze Zelené mýtiny | 29.5.2007 | |||||||
(Alaric Rufus van´t Woeste Huys - Cora ze Zábřežské Olšiny) | chov.: Johanová Denisa | maj.: dtto | |||||||
V3 | HAK z Vavřinečské hájovny | 30.4.2007 | |||||||
(Dalibor z Mařenické fořtovny - Chanel Jadory) | chov.: Chodil Jan | maj.: Zavadil Jiří | |||||||
Psi - třída veteránů | |||||||||
V1 | GLENNY Cheiron Bohemia | 6.4.2002 | |||||||
(Frederic z Poschingeru - Dianette Fino) | chov.: Molíková Marie | maj.: Filípková Marie | |||||||
Feny - třída dorostu | |||||||||
VN2 | AMY Stříbrný nůž | 7.4.2012 | |||||||
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bety od Kočáteckého potoka) | chov.: Nováková Milena | maj.: dtto | |||||||
VN3 | BRENDA Bella Morawia | 17.3.2012 | |||||||
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) | chov.: Leonhardtová Zdeňka | maj.: dtto | |||||||
VN4 | CLARINE od Stříbrné rozhledny | 18.4.2012 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Constance Queen Magic Seven) | chov.: Kloc Radim | maj.: Klocová Kateřina | |||||||
VN1 | GRACE Star Moravia | 17.3.2012 | |||||||
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC, KV Ml.,BOJ | FANNY z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Cintl M. | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
V2,r.CAC | AZALKA z Údolí Hvozdnice | 31.10.2010 | |||||||
(Edgar Magic Seven - Esther of Lady Erica) | chov.: Vašek Milan | maj.: Dobrovolná Karolína | |||||||
V3 | BEKY ze Zdického vrchu | 4.3.2011 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Bea ze Zelené mýtiny) | chov.: Červenka Václav | maj.: dtto | |||||||
V1,CAC | BERGIE od Stříbrné rozhledny | 23.11.2010 | |||||||
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) | chov.: Kloc Radim | maj.: Klocová Kateřina | |||||||
V4 | BONNIE od Hnátníka | 26.8.2011 | |||||||
(Merlin Fino Bohemia - Arga ze Slavičího vrchu) | chov.: Vyčítal Jaroslav | maj.: Venclová Petra | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
V2,r.CAC | DARLA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: Vazačová Olga | |||||||
V1,CAC,KV,BOB | FIBIE ze Zelené mýtiny | 30.10.2009 | |||||||
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bera ze Zelené mýtiny) | chov.: Johanová Denisa | maj.: dtto | |||||||
V4 | GOLDEN GOAL Qua-Linea | 9.11.2010 | |||||||
(Andy Amber Twine - Enyo Qua-Linea) | chov.: Kwa-Hopfensperger HS | maj.: Zykánová Eva | |||||||
V3 | PEARL GLITER Miadroza | 11.8.2010 | |||||||
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Beauty Little Choco Miadroza) | chov.: Žára Zdeněk ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
V1,CAC | DAKOTA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: dtto | |||||||
V4 | DOROTKA z Chromova dvora | 3.12.2009 | |||||||
(Brix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) | chov.: Chromová Hana | maj.: dtto | |||||||
V3 | OKI z Hory Lejškova | 13.5.2010 | |||||||
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj.: Durčáková Markéta | |||||||
V2,r.CAC | ZARA z Mařenické fořtovny | 29.3.2011 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) | chov.: Louda Jan Ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída vítězů | |||||||||
V1,CAC | AMY Rios Rosalia | 16.2.2010 | |||||||
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) | chov.: Laksarová Magda ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída čestná | |||||||||
V2 | Ich. BERA ze Zelené mýtiny | 5.10.2006 | |||||||
(Bodie Magic Seven - Skarlet z Debry) | chov.: Johanová Denisa | maj.: dtto | |||||||
V1 | PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
Feny - třída veteránů | |||||||||
V1,BOV,BIS veterán | Ich. CORA ze Zábřežské Olšiny | 1.1.2002 | |||||||
(Eden Fino - Herta z Havlínského vrchu) | chov.: Vitásek Herbert | maj.: Johanová Denisa | |||||||
V2 | MARA z Poschingeru | 28.1.2003 | |||||||
(Unit Rösler - Valery of Lady Joan) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Filípková Marie | |||||||
V3 | Ich. PUMA-CZUK Hodowla Myslinow | 15.4.2003 | |||||||
(Barnaba-Czuk Hodowla Myslinow - Winifreda z Megary) | chov.: Oleszczuk Wanda | maj.:Zykánová Eva | |||||||
MVP České Budějovice 13.10.2012Rozhodčí: Jan Coufal Foto: https://constancedafne.rajce.idnes.cz/MV_-_Ceske_Budejovice_13.10.2012/# |
|||||||||
Psi - třída štěňat | |||||||||
VN1 | GOOFY Star Moravia | 17.3.2012 | |||||||
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: Baláž Maroš | |||||||
Psi - třída mladých | |||||||||
V2 | ARGONAUT Goldiana | 4.7.2011 | |||||||
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) | chov.: Shlaifer V.G. | maj.: Vyzrálová Irena | |||||||
V1,CAJC | FREDDY z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Šesták Miloslav ml. | |||||||
VD3 | GLENN Magic Seven | 7.1.2012 | |||||||
(Ahur Phillipo Saltatrix - Dark Dove Magic Seven) | chov.: Bednářová Lenka | maj.: Nechvátal Tomáš | |||||||
Psi - mezitřída | |||||||||
V1,CAC | FALCO z Fryšova domu | 6.4.2011 | |||||||
(Bush Zimerbude - Carin z Fryšova domu) | chov.: Fryš Ladislav | maj.: Mikulík Karel | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
V1,CAC,CACIB | ATREY Králov dvor na Konci | 14.9.2010 | |||||||
(Bily z Moravského vikýře - Zuna Fa-dy) | chov.: Král Jozef | maj.: Prokop Jan | |||||||
D | CYRIL z Trnovské stráně | 22.5.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Agáta z Trnovské stráně) | chov.: Rieckelová Šárka | maj.: Krpela Zdeněk | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
VD1 | Ch. NOAH z Burešova dvora | 25.1.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Fairy Queen Miadroza) | chov.: Bureš Josef | maj.: Moučka Jan | |||||||
Psi - třída šampionů | |||||||||
VD2 | Ch. ARON Dona od Svárovské Paseky | 15.7.2009 | |||||||
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) | chov.: Kudláček Pavel | maj.: Durčáková Markéta | |||||||
V1,CAC,r.CACIB | Ch. ASTON MARTIN Dominant Instinct | 22.12.2009 | |||||||
(Arden z Poschingeru - Mystery Fino Bohemia) | chov.: Baláž Roman | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída dorostu | |||||||||
VN1 | DAFFI z Trnovské stráně | 30.1.2012 | |||||||
(Bush Zimerbude - Agáta z Trnovské stráně) | chov.: Rieckelová Šárka | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC,BOJ | FANNY z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Cintl M. | |||||||
V2 | SOFI z Hory Lejškova | 10.11.2011 | |||||||
(Gem Chocolate Miadroza - Mela z Hory Lejškova) | chov.: Dousková Pešicová B. | maj.: Šáchovi J. + A. | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
VD1 | BERGIE od Stříbrné rozhledny | 23.11.2010 | |||||||
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) | chov.: Kloc Radim | maj.: Klocová Kateřina | |||||||
VD2 | FLÉR Star Moravia | 23.1.2011 | |||||||
(Orry z Poschingeru - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: Prexl Karel | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
VD4 | AGGIE od Černovického potoka | 9.4.2010 | |||||||
(Dante z Vavřinečské hájovny - Vanilka od Hagarda Orla) | chov.: Máca Martin | maj.: Prágr Stanislav | |||||||
VD3 | BAILA z Akátové cesty | 22.5.2009 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Rommy z Poschingeru) | chov.:Kolář Ondřej | maj.: Perfoll Aleš | |||||||
VD | BETY z Chromova dvora | 1.1.2007 | |||||||
(Bix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) | chov.: Chromová Hana | maj.: Balek Zdeněk | |||||||
V1,CAC,r.CACIB | DAKOTA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: dtto | |||||||
V2,r.CAC | OKI z Hory Lejškova | 13.5.2010 | |||||||
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj.: Durčáková Markéta | |||||||
Feny - třída šampionů | |||||||||
V1,CAC,CACIB,BOB | Ch. PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
NVP Brno 29.9.2011Rozhodčí: Lenka Frnčová Foto: https://constancedafne.rajce.idnes.cz/NV_Brno_29.9.2012/ |
|||||||||
Psi - třída mladých | |||||||||
D | AGRIAS z Budenína | 15.6.2011 | |||||||
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Hermiona z Heneberk) | chov.: Jirovský Jaromír | maj.: Hvozdenský Petr ing. | |||||||
V1,CAJC,BOJ | FLAMENDR z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Pavlová Markéta | |||||||
Psi - mezitřída | |||||||||
VD1 | FARLOW Star Moravia | 23.1.2011 | |||||||
(Orry z Poschingeru - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: Krejčí Jana | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
V1,CAC,NV | ISACAR z Heneberk | 28.5.2008 | |||||||
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Ava z Heneberk) | chov.: Kretek Michael Mgr. | maj.: Florková Kateřina | |||||||
Feny - třída štěňat | |||||||||
VN1 | EDINA od Ledného potoka | 2.4.2012 | |||||||
(Valdík z Poschingeru - Fidorka od Márfyho) | chov.: Vazačová Olga | maj.: Jílková Zuzana | |||||||
Feny - třída dorostu | |||||||||
VN1 | BRENDA Bella Morawia | 17.3.2012 | |||||||
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) | chov.: Leonhardtová Zdeňka | maj.: dtto | |||||||
VN2 | GRACE Star Moravia | 17.3.2012 | |||||||
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: dtto | |||||||
VN3 | HOLLY ze Zelené mýtiny | 1.2.2012 | |||||||
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bera ze Zelené mýtiny) | chov.: Johanová Denisa | maj.: Synek Petr | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
V1,CAC | BEVERLY z Černých blat | 18.6.2011 | |||||||
(Orry z Poschingeru - Debora z Příbramského Barandova) | chov.: Pospíšil Jiří | maj.: Chrastinová Alena | |||||||
Feny - třída vítězů | |||||||||
V1,CAC,NV,BOB | Ch. PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
MVP Mladá Boleslav 25.8.2012Rozhodčí: Andreas Tornau (D) Foto: https://nikihoney.rajce.idnes.cz/MVP_Mlada_Boleslav_2012/ |
|||||||||
Psi - třída dorost | |||||||||
VN1 | BARNY z Hedviččina údolí | 23.2.2012 | |||||||
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) | chov.: Kořínek Josef | maj.: Vlčková J.+ Říhová J. | |||||||
N2 | BLACK z Hedviččina údolí | 23.2.2012 | |||||||
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) | chov.: Kořínek Josef | maj.: Vlčková J.+ Říhová J. | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
VD3 | ADAR od Starého kaštanu | 6.4.2010 | |||||||
(Artex z Raholin - Arna Radvanovská luka) | chov.: Fuka Jan | maj.: Selinger Josef ing. | |||||||
V1,CAC | OBAMA z Hory Lejškova | 13.5.2010 | |||||||
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj.: Vosmek Jiří | |||||||
V2,r.CAC | ZORAN-CZUK Hodowla Myšlinów | 10.11.2009 | |||||||
(Faks-Czuk Hodowla Myšlinów - Barbi-Czuk Hodowla Myšlinów) | chov.: Oleszczuk Wanda | maj.: Kedziora Anna | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
V1,CAC | BEN Schacht´s | 15.4.2009 | |||||||
(Bax vom Grabsteder Grund - Nala vom Lachsenbach) | chov.: Schacht Silke | maj.: dtto | |||||||
V2,r.CAC | ERON z Tanaborku | 27.5.2010 | |||||||
(Bred Magic Seven - Nora z Poschingeru) | chov.: Válek Pavel | maj.: Dědková Jiřina | |||||||
Psi - třída šampionů | |||||||||
V | Ich. ANDY Amber Twine | 7.7.2006 | |||||||
(Golem z Hory Lejškova - Puma Czuk Hodowla Myslinów) | chov.:Zykánová Eva | maj.: dtto | |||||||
V4 | Ch. ARON Dona od Svárovské Paseky | 15.7.2009 | |||||||
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) | chov.: Kudláček Pavel | maj.: Durčáková Markéta | |||||||
V3 | Ch. BARYK z Týnské doliny | 1.6.2005 | |||||||
(Golem z Hory Lejškova - Fabia z Polesí Valdštejna) | chov.: Boháč Vítězslav | maj.: Vosmek Jiří | |||||||
V2,r.CAC,r.CACIB | Ch. NATHAN vom Krummholz | 28.8.2007 | |||||||
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) | chov.: Naunheim Ch. | maj.: Dinski Annegret | |||||||
V | Ch. NOAH z Burešova dvora | 25.1.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Fairy Queen Miadroza) | chov.: Bureš Josef | maj.: Moučka Jan | |||||||
V1,CAC,CACIB | Ch. PACO z Pierackiego Klanu | 28.9.2009 | |||||||
(Nimik Corroborree Kuringai - Magic Night Basta) | chov.: Spychala Katarzina | maj.: Kedziora Anna | |||||||
Feny - třída dorostu | |||||||||
VN1 | BARDOT z Hedviččina údolí | 23.2.2012 | |||||||
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) | chov.: Kořínek Josef | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC,BOJ | FANNY z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Cintl M. | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
V1,CAC | GRETA z Opatovy stezky | 21.1.2011 | |||||||
(Zak Eben-Ezer - Elis z Opatovy stezky) | chov.: Janovská Miroslava ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
VD1 | AKIRA z Hedviččina údolí | 23.9.2010 | |||||||
(Dante z Vavřinečské hájovny - Varita od Hagarda Orla) | chov.: Kořínek Josef | maj.: Papež Zdeněk | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
V1,CAC | DAKOTA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: dtto | |||||||
V2,r.CAC | DOROTKA z Chromova dvora | 3.12.2009 | |||||||
(Brix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) | chov.: Chromová Hana | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída šampionů | |||||||||
V2,r.CAC,r.CACIB | Ch. AMY Rios Rosalia | 16.2.2010 | |||||||
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) | chov.: Laksarová Magda ing. | maj.: dtto | |||||||
V3 | Ch. GOLDEN GOAL Qua-Linea | 9.11.2010 | |||||||
(Andy Amber Twine - Enyo Qua-Linea) | chov.: Kwa-Hopfensperger HS | maj.: Zykánová Eva | |||||||
V1,CAC,CACIB,BOB | Ch. PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
Feny - třída veteránů | |||||||||
V1,BOV | PUMA-CZUK Hodowla Myslinow | 15.4.2003 | |||||||
(Barnaba-Czuk Hodowla Myslinow - Winifreda z Megary) | chov.: Oleszczuk Wanda | maj.:Zykánová Eva | |||||||
Klubová výstava Jevíčko 12.8.2012Rozhodčí: Petr Buba Foto: https://nikihoney.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_jezevciku_Jevicko_2012/ https://constancedafne.rajce.idnes.cz/KV_-_Jevicko_12.8.2012/ https://constancedafne.rajce.idnes.cz/Zaverecne_souteze_-_Jevicko_12.8.2012/ |
|||||||||
Psi - třída mladých | |||||||||
Dobrý | DUM DUM Dominant instinct | 1.10.2011 | |||||||
(Nor z Kozíčku - Mystery Fino Bohemia) | chov.: Baláž Roman | maj.: Sobek Petr Bc. | |||||||
VD1 | ENDY od Božské Arie | 3.7.2011 | |||||||
(Dakar z Moravského vikýře - Belly od Božské Arie) | chov.: Svobodová Miloslava | maj.: Klusáček Josef | |||||||
Psi - mezitřída | |||||||||
VD1 | BOR Dona od Svárovské Paseky | 20.5.2007 | |||||||
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) | chov.: Kudláček Pavel | maj.: Machálková Jarmila | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
Dobrý | FERRARI z Moravského vikýře | 18.5.2010 | |||||||
(Exclusive Goldader - Fatty z Vamberecké stráně) | chov.: Dittrichová Světlana | maj.: dtto | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
VD1 | BILY z Moravského vikýře | 12.12.2007 | |||||||
(Niky od Hagarda Orla - Fatty z Vamberecké stráně) | chov.: Krátká Světlana | maj.: Mládek Václav | |||||||
VD2 | GASPARE of Lady Erica | 9.2.2011 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Mara z Poschingeru) | chov.: Filípek Vladimír ml. | maj.: Rymerová Martina | |||||||
Dostatečný | HASSO od Hájkovy lípy | 2.3.2011 | |||||||
(Bily z Moravského vikýře - Dyra od Hájkovy lípy) | chov.: Cikryt Jiří ing. | maj.: Huttner Milan JUDr. | |||||||
Psi - třída vítězů | |||||||||
V1 | Ch. DAMIAN Felicité Moravia | 2.1.2009 | |||||||
(Áron od Hájkovy lípy - Felicie Ginarel) | chov.: Šafář Richard Ing. | maj.: Mikulenka Radomír | |||||||
V2 | Ch. NOR z Kozíčku | 23.9.2009 | |||||||
(Il-Faro Fino Bohemia - Elíss z Mojmírova domu) | chov.: Coufal Jan | maj.: Sobek Petr Bc. | |||||||
Psi - třída veteránů | |||||||||
V1,BOV | DANTE z Vavřinečské hájovny | 26.6.2001 | |||||||
(Danny z Havlínského vrchu - Corin z Jírových dolů) | chov.: Chodil Jan | maj.: Chodilová Markéta Bc. | |||||||
Feny - třída dorostu | |||||||||
VN2 | BRENDA Bella Morawia | 17.3.2012 | |||||||
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) | chov.: Leonhardtová Zdeňka | maj.: dtto | |||||||
VN3 | GINA Star Moravia | 17.3.2012 | |||||||
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: Sokolníček Jan | |||||||
VN1,BIS Puppy | GRACE Star Moravia | 17.3.2012 | |||||||
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
VD1 | ELSA od Božské Arie | 3.7.2011 | |||||||
(Dakar z Moravského vikýře - Belly od Božské Arie) | chov.: Svobodová Miloslava | maj.: Kačerovský Karel | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
V1,CAC | BERGIE od Stříbrné rozhledny | 23.11.2010 | |||||||
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) | chov.: Kloc Radim | maj.: Klocová Kateřina | |||||||
VD2 | GRETA z Opatovy stezky | 21.1.2011 | |||||||
(Zak Eben-Ezer - Elis z Opatovy stezky) | chov.: Janovská Miroslava ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
V1,CAC | BIANKA z Větérky | 14.7.2010 | |||||||
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) | chov.: Husárik Pavel | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
V1,CAC,CC WUT,BOB | DAKOTA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: dtto | |||||||
VD2 | EVITA Prievidza | 22.12.2010 | |||||||
(Edgar Magic Seven - Jola z Heneberk) | chov.: Mokrý Ján | maj.: Zdražil Václav | |||||||
Vyloučena | FATTY z Vamberecké stráně | 8.7.2005 | |||||||
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Rajka z Ostrého Bečvy) | chov.: Šubrt Josef | maj.: Dittrichová Světlana | |||||||
Dostatečný | FLUFFY z Ka-Mir Bohemia | 1.10.2007 | |||||||
(Áron od Hájkovy lípy - Christa od Lubenského dvora) | chov.: Kalich Miroslav MVDr. | maj.: Klvaňa Jiří | |||||||
Feny - třída vítězů | |||||||||
V1,CAC | Ch. ANGIE Bella Morawia | 21.3.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Bella z Tanaborku) | chov.: Leonhardtová Zdeňka | maj.: dtto | |||||||
V2,r.CAC | Ich. EYRA of Lady Erica | 11.4.2008 | |||||||
(Delbrüggers Enno - Mara z Poschingeru) | chov.: Filípek Vladimír | maj.: Heuslerová Zdeňka | |||||||
Feny - třída čestná | |||||||||
V1 | BIANCA Magic Seven | 25.11.2004 | |||||||
(Spirou de la Chapellerie - Christine z Poschingeru) | chov.: Bednářová Lenka | maj.: Husarik Pavel | |||||||
Světová výstava Salzburg 20.5.2012Rozhodčí Jakkel Tamas (HU) Psi |
|||||
Psi - třída dorostu | |||||
VN | Flamendr z Poschingeru | ||||
( Kantri Parks Egoist Hodowla Myalinow - Anelly z Poschingeru ) | |||||
VN 3 | Hacienda The Red Nose For Almaznyi Laretrz | ||||
Hacienda Hasty Affair - Hacienda Destined For Glory ) | |||||
VN 2 | Zoldachs Harry Potter | ||||
Panda Diva Noire - Zoldachs Foruna Fleur ) | |||||
VN1 | Zoldachs Hocus Pocus | ||||
Panda Diva Noire - Zoldachs Foruna Fleur ) | |||||
VN4 | Edwin Turboland | ||||
( Dirkpiti del Conteverde - Shakyra Di Turboland ) | |||||
Psi - třída mladých | |||||
Dobrý | Russkyi Assortic Fakir | ||||
( Hampdach Pyrrus -Russkyi Assortick Zemyanika ) | |||||
Výborný | Enrico von der Windecke | ||||
( Lorenzo von der Windecke - Nimik Mygirl ) | |||||
Výborný | Acan Storm Torino z Unikowa | ||||
( Dualis Cantor - Channel Cake Canis Venator ) | |||||
Velmi Dobrý | Yannis vom Krummholz | ||||
( Engels Noah - Simona vom Krummholz ) | |||||
Výborný 3 | Russkyi Assortic Forsage | ||||
( Hampdach Pyrrus - Russkiy Assortick Zemlyanika ) | |||||
Velmi Dobrý | Armin vom Windbichl | ||||
( Enzo von Uhlighof - Froni vom Wolfsholz ) | |||||
Velmi Dobrý | Angel Sweet Kiss Absolute | ||||
( Criscross Smooth Malt - Angel Sweet Kiss ) | |||||
Velmi Dobrý | Snoopy Face Flame of Love | ||||
( Nimik Spanish Fly - Russkyi Assortic Anna Aglaida ) | |||||
Výborný 2 | Deborio | ||||
( Prince Della Maga - Agnese ) | |||||
Výborný 4 | Maxim vom Driland | ||||
( Lucan vom Driland - Queen vom Driland ) | |||||
Výborný 1, World Junior Winner | Emdash Adirar | ||||
( Lucas vom Driland - Ohotnichyi Azart Virsavia Vamp Lady ) | |||||
Výborný | Only One vom Driland | ||||
( Delbruggers Ottocar - Gitta of Lady Joan ) | |||||
Výborný | Adone di Turboland | ||||
( Qurstel Di Turboland - Iside di Turboland ) | |||||
Psi - mezitřída | |||||
Výborný 4 | Kuldne Talisman Bruno Vinchenzo | ||||
( Eros Orlowskiego Molo - Golden Dakshaund Barcelona ) | |||||
Výborný 3 | Hacineda Quell the Rumourz | ||||
( Tiermark Krug at Hacineda - Hacienda golden Slipper | |||||
Výborný 2, res.CACA | Unitas the King | ||||
( Jumarnic choc Com Choc - Unitas Midas Touch ) | |||||
Velmi dobrý | Murphy vom Rehsprung | ||||
( Hannibal om Rehsprung - Cappucina Petite Princess vom Renhdsprung ) | |||||
Výborný 1, CACA | Harmony Teckel Forsage | ||||
( Kan Trace Bad Luck - Harmony Teckel Sweet Dream Cookie ) | |||||
Psi - třída otevřená | |||||
Výborná 3 | Voque Klan Ady Lowczyni | ||||
( Eskamilio Kantri Parks - Garda Carda Klan Ady Lowcziny ) | |||||
Výborná | Lorenzo von der Windecke | ||||
( Orlando vom Markushof - Engels Ninette ) | |||||
Výborná 1, CACA | Hampdach Chryses | ||||
( Hampdach Gold Quest - Hampdach Dulcina | |||||
Výborná 4 | Norden Liht Zhoshua | ||||
( Skin Deeps Join Fun Thor - Norden Liht Unita ) | |||||
Výborná | Engels Plato | ||||
( Fernando vom Britzehholz - Engels Carlotta ) | |||||
Výborná 2, res. CACA | Mokko Maksimum Dzhaker | ||||
( Mokko Maksimum sen Simon - Mokko Maksimum Akme | |||||
Výborná | Yahoo Diva Noire | ||||
( Alaric Rufus vant Woeste Huys - Xantia Diva Noire ) | |||||
Velmi dobrá | Bengalskiy Tigr s Zelenogo Goroda | ||||
( Tsertus Mister X - Astoria s Zelengo Goroda ) | |||||
Výborná | Norden Liht je Taime | ||||
( Skind Deeps Join Fun Thor - Norden Liht Unita ) | |||||
Výborná | Zoldach Ferrero | ||||
( Ken vom Lachsenbach - Zoldachs Born 2B Happy ) | |||||
Psi - třída pracovní | |||||
Výborný | Taksagalaktic Zlatosvet | ||||
( Kantrin Parks Vessely Roger - Golden Dakshaund Hloya ) | |||||
Výborný 3 | Free Soul Armani | ||||
( Golden Daksahund Antares - Millennium Micra Zuzy ) | |||||
Výborný | Geilos Bello | ||||
( Revenstrekens Xpert - Adeltands Harmonia ) | |||||
Výborný 2, res.CACA | Russkiy Assortic Zefir | ||||
( Joy Dnes Mirror Image - Kantri Parks Tropicana ) | |||||
Výborný | Buevang Picasso | ||||
(Skin Deeps Join the Fun Thor - Buevang Josephine | |||||
Výborný | Delbruggers Quax | ||||
( Delbruggers Wispel - Delbruggers Ehmi ) | |||||
Výborný | Magic Knight Basta | ||||
( Amor vom Golf - Mizus vom Golf ) | |||||
Výborný | Timm vom Backersacekl | ||||
( Engels Jago - Winni von der Mau Mau Hutte ) | |||||
Výborný | Hermes del Conteverde | ||||
( Bauchals Kamikaze - Quita vom Golf ) | |||||
Výborný | Caramelo ze Zelené mýtiny | ||||
( Alaric Rufus vant woeste Huys - Cora ze Zábřežské Olšiny ) | |||||
Výborný | Idefix Gens Rubra | ||||
( Bauchals Red Hot - Apple Pie | |||||
Výborný | Primoarzillidettoilbiondo | ||||
( Izumrudnaya Skazka Igrok Vysshei Ligi-Grinsh Bubi Bubu ) | |||||
Výborný 1, CACA, CACIB, BOB, World Winner | Norden Liht Unkas | ||||
( Olympicon vom Golf - Norden Liht Tara ) | |||||
Výborný | Elton z Hradskej Hory | ||||
( Keski Maan Jattilainen - Alex Amber Twine ) | |||||
Výborný 4 | Arcanos el Celtibero | ||||
( Laddland Face To Face - Arcanos Augusta Bergida ) | |||||
Výborný | Aston Martin Dominant Instinct | ||||
( Arden z Poschingeru - Mystery Fino Bohemi ) | |||||
Psi třída šampionů | |||||
Výborný 4 | Pongo Diva Noire | ||||
( Panda Diva Noire .- Zizgo Diva Noire ) | |||||
Výborná 3 | Don Juan von der Porta Westfalica | ||||
( Ho Rud ho Irondachs - Cleon von der Hallwanger Pferdekoppel) | |||||
Výborná | Revenstrekens Xpert | ||||
( Laakanuki Darron From OZ - Revenstrekens Nina I Norge ) | |||||
Výborná | Florizel Foxes Birds | ||||
( Dachs Desing Colorit - Jap Ptitsa | |||||
Výborná | Austin vom Kronprinzstein | ||||
( Joker von der Steinmuhle - Adele von Weissenburgers ) | |||||
Výborná 1, CACA, r.CACIB | Zoldachs Filosofic | ||||
( Ken vom Lachsenbach - Zoldachs Born 2B Happy ) | |||||
Výborná 2, res.CACA | El Retorno Indio | ||||
( Kan Trace Manolo - El Retorno Helga ) | |||||
Psi třída - veteránů | |||||
Výborný 4 | Nornaya Okhota Attila Marabu | ||||
( Urshin of Lady Joan - Cirmos vom Golf ) | |||||
Výborný 3 | Effendi Exi Jamnicza Ostroja | ||||
( Cardo Cleo Canis Venator - Santina Santa Jamnicza Ostoja ) | |||||
Výborný 1, World Veteran Winner | Bauchals Kamikaze | ||||
( Bauchals Freewilly - Arcanos La Cortesana | |||||
Výborný 2 | Arpad vom Margelchopt | ||||
( Alois Jun Ab Vedunia - Anna Tackel Land ) | |||||
Velmi dobrý | King vom Donaumoos | ||||
( Charli von der Luhe Wildenau - Gunda vom Donaumoos ) | |||||
Feny | |||||
Feny - třída dorosu | |||||
Nadějná | Fay z Poschingeru | ||||
( Kantri parks Egoist - Anelly z Pochingeru ) | |||||
Velmi nadějná 2, | Fanny z Poschingeru | ||||
( Kantri parks Egoist - Anelly z Pochingeru ) | |||||
Velmi nadějná 1 | Ibiza del Conteverde | ||||
( Bauchals Kamikadze - Quinta vom Golf ) | |||||
Velmi nadějná 3 | Zoldachs Henymoon | ||||
( Panda Diva Noire - Zoldachs Fortuna Fleur ) | |||||
Velmi nadějná 4 | Hacienda Top Model For Unitas | ||||
( Hacienda hasty Affair - Hacienda Destined for Glory ) | |||||
Feny - třída mladých | |||||
Výborná | Kiki Delle Du Clos De Lestinal | ||||
( Alaric Rufus vant Woeste Huys - Emanuelle van de Mibafs Hoeve | |||||
Výborná | Soraya Czuk Hodowla Myslinow | ||||
( Hodowla Myslinow………. - Lomze DeribasSharon Stone ) | |||||
Velmi dobrá | Russkiy Assortic Turandot II | ||||
( Hampdach Pyrrus - Russkiy Assortic Dushechka ) | |||||
Výborná | Acani Sweet Shakira z Unikowa | ||||
( Dualis Cantor - Channel Cake Canis Venator | |||||
Výborná | Tsiklonchik Katrinka Iz Severnoi Stolitsy | ||||
( Russkiy Assortic Zhguchiy Perchik - Mafia Bessmertna Iz . | |||||
Výborná | Hili Next Nezha von der Porta Westfalica | ||||
( Quito vom Kuckelsbusch - De Luxe von der Roten Zohra | |||||
Výborná | Buevang Rie | ||||
( Falstaffian v.d. Mibafs Hoeve - Buevang Nicole ) | |||||
Výborná | Buevang Rosita | ||||
( Falstaffian v.d. Mibafs Hoeve - Buevang Nicole ) | |||||
Výborná | Femme Fatale vom Hallwanger Silberberg | ||||
( Indiana Jones v.d.Amtsschlade - Amy ) | |||||
Výborná | Snoopy Face for Secret Love | ||||
( Nimik Spanish Fly - Russkyi Assortic Anna Aglaida ) | |||||
Výborná | Russias Jewel i Feel | ||||
( Hampdach Chryses - Zeta From Marina Kuranova ) | |||||
Výborná | Malaika von der Steinmuhle | ||||
( Joker v.d. Steinmuhle - Iljana v.d. Steinmuhle ) | |||||
Výborná | Zum Zum Zoe Dachsmania | ||||
( Delbruggers Enno - Frida Dachsmania ) | |||||
Velmi dobrá | Gina von Uhlighof | ||||
Eddy z Revíru Zálesí - Diana von Uhlighof ) | |||||
Výborná | Yvana vom Krumholz | ||||
( Engels Noah - Simona vom Krummholz ) | |||||
Výborná | Doxy Dream Zhe Tem | ||||
( Hampdach Famous Rumourz - Azartnaya Igra Iz Strani Grez ) | |||||
Výborná | Impuls Karamel | ||||
( Pediculus P J Holter - Dulcamara B Vega ) | |||||
Výborná 3 | Zoldachs Gaga Lady | ||||
( Alaric Rufus vant woeste Huys - Zoldachs All That Magic ) | |||||
Výborná | Yavnaya Favoritka iz Strani Grez | ||||
( Entuziast - Zorka Yasnaya ) | |||||
Výborná 1, Jugend World Winner | Emdash Admirar | ||||
( Lucas vom Driland - Ohotnichyi Azart Virsavia Vamp Lady ) | |||||
Výborná 2 | Angels Sweet Kiss Alfa | ||||
( Criscross Smooth Malt - Angels Sweet Kiss ) | |||||
Výborná | Demetra | ||||
( Prince Della Maga - Agnese ) | |||||
Výborná 4 | Raduga ot Mariny Kuranovoy | ||||
( Hampdach Cryses - Zetana ot Mariny Kuranovoy ) | |||||
Výborná | Only One vom Driland | ||||
( Delbruggers Ottocar - Gitta of Lady Joan ) | |||||
Výborná | Ultima Manticora Di turboland | ||||
( Lampone di Turboland - Wonder di Turboland ) | |||||
Feny - mezitřída | |||||
Výborná 2, res.CACA | Norden Liht Bavaria | ||||
( Norden Liht Freestyle - Temnaya Noch iz Strani Grez ) | |||||
Výborná 3 | Rockdachs Lilacs And Lace v Niebur | ||||
( Nieburs Phoenix Rising Je - Hacienda Caught Ya Lookin ) | |||||
Velmi dobrá | Hope v.d. Porta Westfalica | ||||
Quido vom Kuckelsbusch - De luxe v.d. Roten Zohra ) | |||||
Výborná | Nzhnyj Hischnik Alfirina | ||||
( Lucas vom Driland - Nezhnyj Hischnik Arabella ) | |||||
Výborná 4 | Zaza Dachsmania Golding | ||||
( Delbruggers Enno - Frida Dachsmania ) | |||||
Výborná 1, CACA | Almaznyi Laretz Expansion | ||||
( Almaznyi Laretz Plamenny Privet - Almaznyi Laretz Femme Fatale ) | |||||
Feny - třída otevřená | |||||
Výborná 3 | Free Soul Angel | ||||
( Golden Daksahung Antares - Millenium Micra Zuzy ) | |||||
Výborná 4 | Zenta Czuk Hodowla Myslinow | ||||
( Faks Czuk Hodowla Myslinow - barbi Czuk Hodowla Myslinow ) | |||||
Výborná 1, CACA | Irka Tasiemkowa Mafia | ||||
( Georges Tasiemkowa Mafia - Dorota Tasiemkowa Mafia ) | |||||
Výborná 2, res.CACA | Nadezhda Rossii Iz Ostrani Grez | ||||
( Russkyi Assortic Ananas - Virtualnaya Realnost Iz strani | |||||
Výborná | Osolomio Noblesse V Zeeelands Roem | ||||
( Russkiy Assortic Ananas - Virtualnaya Realnost Iz strany ) | |||||
Výborná | Shakyra Di Turboland | ||||
( Wustel di Turboland - Talisa di Turboland ) | |||||
Feny - třída pracovní | |||||
Výborná 4 | Almaznyi Laretz Fifichka | ||||
( Almasnyi Laretr na Schastie - Almyznyi Laretz Dinastia Sove ) | |||||
Výborná | Engels Remember Me | ||||
( Gold Digger v.d. Vossebelt - Engels Jaqueline ) | |||||
Výborná | Excellmagic galana Gentila | ||||
( treis Pinheiros Hugo Boss - Excellmagic Bonnie Blue ) | |||||
Diskvalifikována | Buevang Quintess | ||||
( Skin Deeps Join the Fun Thor - Buevang Karla ) | |||||
Výborná 2, res.CACA, res.CACIB | Peggy Fino Bohemi | ||||
( Skin Deeps Join the Fun Thor - Hexe Fino Bohemia ) | |||||
Výborná | Citta vom Herramhof | ||||
( Andi vom Herramhof - Ingra Eben Ezer ) | |||||
Výborná | Bikarols Fearless Xera | ||||
( Lillsjoskogens Aleksej de Bondon - Pediculus Lucina Spotted Girl | |||||
Výborná 1, CACA, CACIB, Světový vítěz | Harizma iz Strani Grez | ||||
( Olympicon vom Golf - Azaartnaya Igra Iz Strani Grez ) | |||||
Výborná | Briseide | ||||
( Apollo Dell impero - Gitina di Casa Cervi ) | |||||
Výborná 3 | Arcanos Babilona | ||||
( Laddland Face To Face - Arcanos Augusta Bergida ) | |||||
Feny - třída šampionů | |||||
Výborná | Nimik Spanish Eyes | ||||
( Arcanos EL Punico - Nimik Juliane ) | |||||
Výborná 3 | Ohotnichyi Azart Virsavia Vamp Lady | ||||
( Rival Homagium - Ohotnichyi Azart \siena ) | |||||
Výborná | Halley Del Conteverde | ||||
( Elliot Del Conteverde - Kan Trace Boudle Bubble | |||||
Výborná 4 | ( Utopia di Casa Porta | ||||
( Apollo Del Impero - Margot di Casa Porta ) | |||||
Výborná | Zoldachs Ever Enigma | ||||
( Panda Diva Noire - Zoldachs all That Magic ) | |||||
Výborná 2, res.CACA | Anelly z Poschingeru | ||||
( Revenstrekers Xos - Rebeca z Poschingeru ) | |||||
Výborná | Norden Liht Zhuzha | ||||
( Skin Deeps Join fun Thor - Norden Liht Unita ) | |||||
Výborná 1, CACA | Almaznyi Laretz Femme Fatala | ||||
( Almaznyi Laretz na Schastie - Almaznyi Laretz Dinastiya Sover. ) | |||||
Feny - třída veteránů | |||||
Výborná 1, World Veteran Winner | Cora ze Zábřežské Olšiny | ||||
( Eden Fino - Herta z Havlínského vrchu ) | |||||
Výborná 2 | Mara z Poschingeru | ||||
( Unit Rosler - Valery of Lady Joan ) | |||||
Národní výstava Mladá Boleslav 14.7.2012Rozhodčí: MVDr. František Šimek |
|||||||||
Psi - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC,BOJ | ARGONAUT Goldiana | 4.7.2011 | |||||||
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) | chov.: Shlaifer V.G. | maj.: Vyzrálová Irena | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
VD1 | CASPY z Poschingeru | 5.2.2010 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Rebeca z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Hlaváček Pavel | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
V1,CAC | DAKAR z Moravského vikýře | 24.2.2009 | |||||||
(Goldader Exclusive - Fatty z Vamberecké stráně) | chov.: Krátká Světlana | maj.: Nesvorní Jan a Ivana | |||||||
V2,r.CAC | ERON z Tanaborku | 27.5.2010 | |||||||
(Bred Magic Seven - Nora z Poschingeru) | chov.: Válek Pavel | maj.: Dědková Jiřina | |||||||
Psi - třída vítězů | |||||||||
V1,CAC,NV | ARON Dona od Svárovské Paseky | 15.7.2009 | |||||||
(Andy Amber Twine - Dona Fera Boemica) | chov.: Kudláček Pavel | maj.: Durčáková Markéta | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
V2 | BRONZA z Pelechu | 8.6.2011 | |||||||
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) | chov.: Vyzrál Aleš | maj.: Černý Pavel | |||||||
VD3 | CILKA na Zlaté Zátoce | 6.6.2011 | |||||||
(Coudy ze Zelené mýtiny - Julia z Mařeniské fořtovny) | chov.: Galovičová Blanka | maj.: Pospíšil Gabriel | |||||||
V1,CAJC | ZARA z Mařenické fořtovny | 29.3.2011 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) | chov.: Louda Jan Ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
V1,CAC | BIANKA z Větérky | 14.7.2010 | |||||||
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) | chov.: Husárik Pavel | maj.: dtto | |||||||
V2 | PEPI z Hory Lejškova | 7.12.2010 | |||||||
(Benny od Božské Arie - Norika z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj: Bartošová Tamara | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
V1,CAC | AKIRA z Hedviččina údolí | 23.9.2010 | |||||||
(Dante z Vavřinečské hájovny - Varita od Hagarda Orla) | chov.: Kořínek Josef | maj.: Papež Zdeněk | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
V1,CAC | AMY Rios Rosalia | 16.2.2010 | |||||||
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) | chov.: Laksarová Magda ing. | maj.: dtto | |||||||
VD3 | BETY od Košáteckého potoka | 3.5.2009 | |||||||
(Dante z Vavřinečské hájovny - Eny z Vamberecké stráně) | chov.: Němec Stanislav | maj.: Nováková Milena | |||||||
VD2 | OKI z Hory Lejškova | 13.5.2010 | |||||||
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj.: Durčáková Markéta | |||||||
Feny - třída vítězů | |||||||||
V1,CAC,NV,BOB,BOG | PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
Feny - třída veteránů | |||||||||
V1,BOV | MARA z Poschingeru | 28.1.2003 | |||||||
(Unit Rösler - Valery of Lady Joan) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Filípková Marie | |||||||
Národní výstava Klatovy 30.6.2012Rozhodčí: Kašpar Miloš |
|||||||||
Psi - třída mladých | |||||||||
V2 | ARGONAUT Goldiana | 4.7.2011 | |||||||
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) | chov.: Shlaifer V.G. | maj.: Vyzrálová Irena | |||||||
Dostatečný | BROK z Horeckého boru | 1.8.2011 | |||||||
(Chris Jadory - Anny z Horeckého boru) | chov.: Kopecký Jaroslav | maj.: Dědina Martin | |||||||
V3 | FALCO z Fryšova domu | 6.4.2011 | |||||||
(Bush Zimerbude - Carin z Fryšova domu) | chov.: Fryš Ladislav | maj.: Mikulík Karel | |||||||
V1,CAJC | FREDDY z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Šesták Miloslav | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
V2,r.CAC | CYRIL z Trnovské stráně | 22.5.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Agáta z Trnovské stráně) | chov.: Rieckelová Šárka | maj.: Krpela Zdeněk | |||||||
V4 | GABIN of Lady Erica | 9.2.2011 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Mara z Poschingeru) | chov.: Filípek Vladimír ml. | maj.: Kohout Jaroslav | |||||||
Dobrý | MARTY vom Rehsprung | 22.11.2010 | |||||||
(Hannibal vom Rehsprung - Cappucina Petite Princ. vom Rehsprung) | chov.: Schlosland Andrea | maj.: Cink Petr | |||||||
V1,CAC,NV | NOAH z Burešova dvora | 25.1.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Fairy Queen Miadroza) | chov.: Bureš Josef | maj.: Moučka Jan | |||||||
V3 | OBAMA z Hory Lejškova | 13.5.2010 | |||||||
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj.: Vosmek Jiří | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
VD1 | AKIM Bella Morawia | 21.3.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Bella z Tanaborku) | chov.: Leonhardtová Zdeňka | maj.: Hojda Zdeněk | |||||||
Psi - třída veteránů | |||||||||
V1,BOV | UX Eben-Ezer | 20.3.2001 | |||||||
(Danny z Havlínského vrchu - Felly Eben-Ezer) | chov.: Buba Petr | maj.: Hojda Zdeněk | |||||||
Feny - třída štěňat | |||||||||
VN1 | DAFFI z Trnovské stráně | 30.1.2012 | |||||||
(Bush Zimerbude - Agáta z Trnovské stráně) | chov.: Rieckelová Šárka | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC,BOJ | BLÁŽA z Pelechu | 8.6.2011 | |||||||
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) | chov.: Vyzrál Aleš | maj.: dtto | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
VD1 | PEPI z Hory Lejškova | 7.12.2010 | |||||||
(Benny od Božské Arie - Norika z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj: Bartošová Tamara | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
Dobrý | FLÉR Star Moravia | 23.1.2011 | |||||||
(Orry z Poschingeru - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: Prexl Karel | |||||||
Dobrý | HELA z Hlubocké jámy | 3.5.2010 | |||||||
(Niky od Hagarda Orla - Gary z Hlubocké jámy) | chov.: Podskalský Pavel | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída šampionů | |||||||||
V1,CAC,NV,BOB | PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
Mezinárodní výstava Brno 23.6.2012Rozhodčí: MVDr. Jaroslav Švec Fotky: https://constancedafne.rajce.idnes.cz/Brno_Intercanis_24.6.2012/ |
|||||||||
Psi - mezitřída | |||||||||
V1,CAC,CACIB | FARLOW Star Moravia | 23.1.2011 | |||||||
(Orry z Poschingeru - Eyra of Lady Erica) | chov.: Heuslerová Zdeňka | maj.: Krejčí Jana | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
V1,CAC | ISACAR z Heneberk | 28.5.2008 | |||||||
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Ava z Heneberk) | chov.: Kretek Michael Mgr. | maj.: Florková Kateřina | |||||||
VD2 | MERLIN Fino Bohemia | 12.12.2006 | |||||||
(Goldader Dear Dandy - Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Ryšavá Pavla | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
VD2 | AKIM Bella Morawia | 21.3.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Bella z Tanaborku) | chov.: Leonhardtová Zdeňka | maj.: Hojda Zdeněk | |||||||
VD3 | ELTON z Hradskej Hory | 29.3.2010 | |||||||
(Jättilainen Keski-Maan - Alex Amber Twine) | chov.: Čermák Karol | maj.: dtto | |||||||
V1,CAC,r.CACIB | PACO z Pierackiego Klanu | 28.9.2009 | |||||||
(Nimik Corroborree Kuringai - Magic Night Basta) | chov.: Spychala Katarzina | maj.: Kedziora Anna | |||||||
Psi - třída šampionů | |||||||||
V2,r.CAC | Ch. DAMIAN Felicité Moravia | 2.1.2009 | |||||||
(Áron od Hájkovy lípy - Felicie Ginarel) | chov.: Šafář Richard Ing. | maj.: Mikulenka Radomír | |||||||
V1,CAC | Ich. ANDY Amber Twine | 7.7.2006 | |||||||
(Golem z Hory Lejškova - Puma Czuk Hodowla Myslinów) | chov.:Zykánová Eva | maj.: dtto | |||||||
VD3 | Ch. ZORAN-CZUK Hodowla Myšlinów | 10.11.2009 | |||||||
(Faks-Czuk Hodowla Myšlinów - Barbi-Czuk Hodowla Myšlinów) | chov.: Oleszczuk Wanda | maj.: Kedziora Anna | |||||||
Feny - třída štěňat | |||||||||
VN1 | BARDOT z Hedviččina údolí | 23.2.2012 | |||||||
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) | chov.: Kořínek Josef | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC,BOJ | FANNY z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Filípková Marie | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
V2,r.CAC | BERGIE od Stříbrné rozhledny | 23.11.2010 | |||||||
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) | chov.: Kloc Radim | maj.: Klocová Kateřina | |||||||
V1,CAC | GOLDEN GOAL Qua-Linea | 9.11.2010 | |||||||
(Andy Amber Twine - Enyo Qua-Linea) | chov.: Kwa-Hopfensperger HS | maj.: Zykánová Eva | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
V2,r.CAC | BIANKA z Větérky | 14.7.2010 | |||||||
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) | chov.: Husárik Pavel | maj.: dtto | |||||||
V1,CAC | FIBIE ze Zelené mýtiny | 30.10.2009 | |||||||
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bera ze Zelené mýtiny) | chov.: Johanová Denisa | maj.: dtto | |||||||
V3 | VISHENKA VESNUSHKA Sobahli Sham | 11.12.2008 | |||||||
(Tin Tin Kantri Park´s - Prise Apelsinovaya Dolka) | chov.: Afanasyeva Elena | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
V1,CAC,CACIB | DAKOTA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída šampionů | |||||||||
V1,CAC,r.CACIB | PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
V2 | BLESTYASCHAYA BRUSNICH Sobahli Sham | 11.9.2008 | |||||||
(Rival Homagium - Hloya iz Akademii Sobak) | chov.: Maluhi Iman | maj.: Tikhomirova Irina | |||||||
Feny - třída veteránů | |||||||||
V1,BOV,BOB | PUMA-CZUK Hodowla Myslinow | 15.4.2003 | |||||||
(Barnaba-Czuk Hodowla Myslinow - Winifreda z Megary) | chov.: Oleszczuk Wanda | maj.:Zykánová Eva | |||||||
Oblastní výstava Kunratice 16.6.2012Rozhodčí: Alena Auerbach |
|||||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
D | ARON z Bezděkovské Rafandy | 15.10.2010 | |||||||
(Chris Jadory - Betta Steppe Farm) | chov.: Melek Miroslav ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
D | HANACH z Příbramského Barandova | 24.5.2011 | |||||||
(Albert od Ledného potoka - Fabora z Příbramského Barandova) | chov.: Cibulka Dušan | maj.: Cibulková Tereza | |||||||
VD1 | HEDA z Příbramského Barandova | 24.5.2011 | |||||||
(Albert od Ledného potoka - Fabora z Příbramského Barandova) | chov.: Cibulka Dušan | maj.: Mikovec Ivan | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
VD1 | AMY Rios Rosalia | 16.2.2010 | |||||||
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) | chov.: Laksarová Magda ing. | maj.: dtto | |||||||
Oblastní výstava Náměšť na Hané 9.6.2012Rozhodčí: Jan Coufal |
|||||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
Dostatečná | ADIDAS Diva Noire | 5.3.2010 | |||||||
(Bily z Moravského vikýře - Top Diva Noire) | chov.: Bencsik Zsolt | maj.: Kovář Josef ing. | |||||||
VD2 | ARCHIBALD na Zlaté zátoce | 27.3.2009 | |||||||
(Coudy ze Zelené mýtiny - Julia z Mařenické fořtovny) | chov.: Galovičová Blanka | maj.: Zapletalová Gabriela | |||||||
V1,VT,OV | FERRARI z Moravského vikýře | 18.5.2010 | |||||||
(Exclusive Goldader - Fatty z Vamberecké stráně) | chov.: Dittrichová Světlana | maj.: dtto | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
D | FORD z Moravského vikýře | 18.5.2010 | |||||||
(Exclusive Goldader - Fatty z Vamberecké stráně) | chov.: Dittrichová Světlana | maj.: Cikryt Zdeněk | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
VD3 | ALKA z Moravského Posázaví | 28.6.2011 | |||||||
(Arden z Poschingeru - Lucy Fino Bohemia) | chov.: Žanda Pavel | maj.: Horák Petr | |||||||
V1,VT | BEVERLY z Černých blat | 18.6.2011 | |||||||
(Orry z Poschingeru - Debora z Příbramského Barandova) | chov.: Pospíšil Jiří | maj.: Chrastinová Alena | |||||||
VD2 | BLANKA z Černých blat | 18.6.2011 | |||||||
(Orry z Poschingeru - Debora z Příbramského Barandova) | chov.: Pospíšil Jiří | maj.: Nastoupil Jan | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
VD1 | AJA z Jindřichovska | 22.6.2010 | |||||||
(Andy z Vlčetínských strání - Justa z Ostrého Bečvy) | chov.: Pastorek Jaroslav | maj.: Konečný Jaroslav | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
V1,VT,OV | ADELEINE od Stříbrné rozhledny | 23.10.2009 | |||||||
(Delbrüggers Quax - Constance Queen Magic Seven) | chov.: Kloc Radim | maj.: Smetana Michal | |||||||
V2 | TOP Diva Noire | 22.8.2006 | |||||||
(Gregory Black Beauty - Donna Margarita von Amanda) | chov.: Bencsik Zsolt | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
VD1 | ODETA z Heneberk | 17.9.2009 | |||||||
(Chan z Forgácsovho hradu - Coney z Heneberk) | chov.: Kretek Michael mgr. | maj.: Pešák Bohumil | |||||||
|
Oblastní výstava Červený hrádek 12.5.2012Rozhodčí: Libuše Ubrová |
||||||||
Psi - třída otevřená | ||||||||
V1,VT,OV | OBAMA z Hory Lejškova | 13.5.2010 | ||||||
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj.: Vosmek Jiří | ||||||
V2 | TOR z Erbenky | 13.5.2010 | ||||||
(Niky od Hagarda Orla - Amery z Tisovského háje) | chov.: Jansa Josef MVDr. | maj.: Vydra Michael | ||||||
Psi - třída vítězů | ||||||||
V1,VT | OLIVER z Poschingeru | 6.12.2003 | ||||||
(Rico of Lady Joan - Daffy z Havlínského vrchu) | chov.: Filípkovi M.+V. | maj.: Trejbal Jiří | ||||||
Psi - třída veteránů | ||||||||
V1,VT | JARUS Fino Bohemia | 17.2.2004 | ||||||
(Enno Delbrüggers - Eyra Fabiola Fino) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Trejbalová Hana | ||||||
Feny - třída mladých | ||||||||
V1,VT | PEPI z Hory Lejškova | 7.12.2010 | ||||||
(Benny od Božské Arie - Norika z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj: Bartošová Tamara | ||||||
Feny - třída pracovní | ||||||||
V1,VT | JADIS z Heneberk | 27.8.2008 | ||||||
(Orry z Poschingeru - Pegi z Kozíčku) | chov.: Kretek Michael mgr. | maj.: Vošta Jiří | ||||||
Oblastní výstava Kačina 19.5.2012Rozhodčí: MVDr. Jaroslav Švec |
|||||||||
Psi - třída mladých | |||||||||
V1,VT | HASSO od Hájkovy lípy | 2.3.2011 | |||||||
(Bily z Moravského vikýře - Dyra od Hájkovy lípy) | chov.: Cikryt Jiří ing. | maj.: Hüttner Milan | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
VD2 | GUCCI od Hradu Ballymote | 5.5.2009 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Annie od Hradu Ballymote) | chov.: Lakomá Vlasta | maj.: Němcová Olga | |||||||
V1,VT | YAGO z Mařenické fořtovny | 10.5.2010 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) | chov.: Louda Jan ing. | maj.: Plocková Vlasta | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
VD2 | BOBINA od Hnátníka | 26.5.2011 | |||||||
(Merlin Fino Bohemia - Arga ze Slavičího vrchu) | chov.: Vyčítal Jaroslav | maj.: Zajíček Miroslav | |||||||
V1,VT | ELSA od Božské Arie | 3.7.2011 | |||||||
(Dakar z Moravského vikýře - Belly od Božské Arie) | chov.: Svobodová Miloslava | maj.: Kačerovský Karel | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
V1,VT | PRETTY z Karlova kopce | 5.6.2010 | |||||||
(Niky od Hagarda Orla - Odetta z Karlova kopce) | chov.: Kobližková Eva | maj.: dtto | |||||||
Oblastní výstava Milovice 2.6.2012Rozhodčí: Michaela Přibáňová ing. |
|||||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
V1,VT,OV | ADAR od Starého kaštanu | 6.4.2010 | |||||||
(Artex z Raholin - Arna Radvanovská luka) | chov.: Fuka Jan | maj.: Selinger Josef ing. | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
D | EMI Felicité Moravia | 13.12.2010 | |||||||
(Bily z Moravského vikýře - Alison Felicité Moravia) | chov.: Šafář Richard ing. | maj.: Chrástka Vojtěch | |||||||
MVP Litoměřice 16.5.2012Rozhodčí : Petr Buba Fotky: https://nikihoney.rajce.idnes.cz/MVP_Litomerice_2012/ |
|||||||||
Psi - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC,BOJ,BOGJ | ARGONAUT Goldiana | 4.7.2011 | |||||||
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) | chov.: Shlaifer V.G. | maj.: Vyzrálová Irena | |||||||
V2 | ARX od Cifly | 1.6.2011 | |||||||
(Jarus Fino Bohemia - Cassy z Mostecké mlhy) | chov.: Šlégr Dalibor ing. | maj.: Krištofová Věra | |||||||
V3 | GARIBALDI of Lady Erica | 9.2.2011 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Mara z Poschingeru) | chov.: Filípek Vladimír ml. | maj.: Tesárková Denisa | |||||||
Psi - mezitřída | |||||||||
V1,CAC,r.CACIB | ERON z Tanaborku | 27.5.2010 | |||||||
(Bred Magic Seven - Nora z Poschingeru) | chov.: Válek Pavel | maj.: Dědková Jiřina | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
VD1 | ARAMIS od Ledného potoka | 12.1.2009 | |||||||
(Dante z Vavřinečské hájovny - Elsa od Márfyho) | chov.: Vazačová Olga | maj.: Tomášek Jaroslav | |||||||
Psi - třída šampionů | |||||||||
V2,r.CAC | BIX od Ledného potoka | 5.5.2009 | |||||||
(Dante z Vavřinečské hájovny - Fidorka od Márfyho) | chov.: Vazačová Olga | maj.: Raab Katja | |||||||
V1,CAC,CACIB | NATHAN vom Krummholz | 28.8.2007 | |||||||
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) | chov.: Naunheim Ch. | maj.: Dinski A. | |||||||
Feny - třída dorostu | |||||||||
VN1 | FANNY z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Filípková Marie | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC | BLÁŽA z Pelechu | 8.6.2011 | |||||||
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) | chov.: Vyzrál Aleš | maj.: dtto | |||||||
V2 | ZARA z Mařenické fořtovny | 29.3.2011 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) | chov.: Louda Jan Ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
VD4 | BABETKA od Řeky Nisy | 2.4.2010 | |||||||
(Goldader Exclusive - Zita Jopar) | chov.: Lysík Jan | maj.: dtto | |||||||
V1,CAC | DARLA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: Vazačová Olga | |||||||
V2,r.CAC | DORRI od Božské Arie | 29.3.2010 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Belly od Božské Arie) | chov.: Svobodová Miloslava | maj.: Diasník Pavel | |||||||
VD3 | NANDA Eben-Ezer | 12.12.2009 | |||||||
(Albert ze Slavičího vrchu - Elis Eben-Ezer) | chov.: Buba Petr | maj.: Barták Josef | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
V2,r.CAC | AMY Rios Rosalia | 16.2.2010 | |||||||
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) | chov.: Laksarová Magda ing. | maj.: dtto | |||||||
V1,CAC,CACIB,BOB,BOG | DAKOTA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: dtto | |||||||
V3 | OKI z Hory Lejškova | 13.5.2010 | |||||||
(Fred od Kanonýrky - Mela z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj.: Durčáková Markéta | |||||||
Feny - třída šampionů | |||||||||
V1,CAC,r.CACIB | PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
MVP Praha 5.5.2012Rozhodčí: Lenka Fairaislová |
|||||||||
Psi - mezitřída | |||||||||
V1 | BOREK z Hříběckých lesů | 12.12.2010 | |||||||
(Coudy ze Zelené mýtiny - Windy z Poschingeru) | chov.: Janda Miroslav | maj.: Beran Jaroslav | |||||||
Psi - třída otevřená | |||||||||
V2,r.CAC | DAKAR z Moravského vikýře | 24.2.2009 | |||||||
(Goldader Exclusive - Fatty z Vamberecké stráně) | chov.: Krátká Světlana | maj.: Nesvorní Jan a Ivana | |||||||
V3 | ISACAR z Heneberk | 28.5.2008 | |||||||
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Ava z Heneberk) | chov.: Kretek Michael mgr. | maj.: Florková Kateřina | |||||||
V1,CAC | NOAH z Burešova dvora | 25.1.2009 | |||||||
(Yahoo Diva Noire - Fairy Queen Miadroza) | chov.: Bureš Josef | maj.: Moučka Jan | |||||||
Psi - třída pracovní | |||||||||
V1,CAC,CACIB | NATHAN vom Krummholz | 28.8.2007 | |||||||
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) | chov.: Naunheim Ch. | maj.: Dinski A. | |||||||
Psi - třída šampionů | |||||||||
V1,CAC,r.CACIB | BIX od Ledného potoka | 5.5.2009 | |||||||
(Dante z Vavřinečské hájovny - Fidorka od Márfyho) | chov.: Vazačová Olga | maj.: Raab Katja | |||||||
V2,r.CAC | BEN Schacht´s | 15.4.2009 | |||||||
(Bax vom Grabsteder Grund - Nala vom Lachsenbach) | chov.: Schacht Silke | maj.: dtto | |||||||
Feny - třída dorostu | |||||||||
VN1 | FANNY z Poschingeru | 16.9.2011 | |||||||
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Filípková Marie | |||||||
Feny - třída mladých | |||||||||
V1,CAJC,BOJ | BLÁŽA z Pelechu | 8.6.2011 | |||||||
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) | chov.: Vyzrál Aleš | maj.: dtto | |||||||
V3 | FANNY z Fryšova domu | 6.4.2011 | |||||||
(Bush Zimerbude - Carin z Fryšova domu) | chov.: Fryš Ladislav | maj.: dtto | |||||||
V2 | ZARA z Mařenické fořtovny | 29.3.2011 | |||||||
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) | chov.: Louda Jan Ing. | maj.: dtto | |||||||
Feny - mezitřída | |||||||||
V1,CAC | BIANKA z Větérky | 14.7.2010 | |||||||
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) | chov.: Husárik Pavel | maj.: dtto | |||||||
V2,r.CAC | LOTKA Klan Ady Lowczyni | 15.8.2010 | |||||||
(Gandar Klan Ady Lowczyni - Dita z Opatovy stezky) | chov.: Wolkowska Danuta | maj.: Kutilová Zdeňka | |||||||
VD3 | PEPI z Hory Lejškova | 7.12.2010 | |||||||
(Benny od Božské Arie - Norika z Hory Lejškova) | chov.: Dousková - Pešicová B. | maj: Bartošová Tamara | |||||||
Feny - třída otevřená | |||||||||
V3 | DARLA z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: Vazačová Olga | |||||||
V2,r.CAC | DOROTKA z Chromova dvora | 3.12.2009 | |||||||
(Brix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) | chov.: Chromová Hana | maj.: dtto | |||||||
V1,CAC,r.CACIB | DOTTY z Raholin | 26.4.2010 | |||||||
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) | chov.: Chodilová Markéta Bc. | maj.: Pechlát Ladislav | |||||||
Feny - třída pracovní | |||||||||
V2,r.CAC | AMY Rios Rosalia | 16.2.2010 | |||||||
(Derick Magic Seven - Rio Sára z Mařenické fořtovny) | chov.: Laksarová Magda ing. | maj.: dtto | |||||||
V1,CAC | DENNA z Chromova dvora | 3.12.2009 | |||||||
(Brix od Kanonýrky - Katynka z Hory Lejškova) | chov.: Chromová Hana | maj.: Krippner Vlastimil | |||||||
Feny - třída šampionů | |||||||||
V1,CAC,CACIB | PEGGY Fino Bohemia | 18.5.2009 | |||||||
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Ich. Hexe Fino Bohemia) | chov.: Tůmová Marcela | maj.: Filípková Marie | |||||||
Feny - třída veteránů | |||||||||
V1,BOV,BOB | MARA z Poschingeru | 28.1.2003 | |||||||
(Unit Rösler - Valery of Lady Joan) | chov.: Filípkovi M. + V. | maj.: Filípková Marie | |||||||