Rok 2013

 

 

MVP Praha 4.5.2013

Rozhodčí: Petr Adam

 
Psi - třída mladých                
V1 TAROT z Hory Lejškova 27.3.2012  
(Aron Dona od Svárovské paseky - Norika z Hory Lejškova) chov.: Dousková Bohumila maj.: Kovařík Radomír
 
Psi - třída pracovní                  
V1,CAC BEN Schacht´s 15.4.2009  
(Bax vom Grabsteder Grund - Nala vom Lachsenbach) chov.: Schacht Silke maj.: dtto
 
Psi - třída šampionů                
V1,CAC,CACIB Ch. NATHAN vom Krummholz 28.8.2007  
(Delbrüggers Cato - Clara vom Krummholz) chov.: Naunheim Ch. maj.: Dinski Annegret
 
Feny - třída mladých                
V1,CAJC,BOJ GRACE Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: dtto
 
V2 CHESSY od Hájkovy lípy 7.6.2012  
(Midas von den Dombergspatzen - Gira od Hájkovy lípy) chov.: Cikryt Jiří maj.: dtto
 
V3 TERKA z Hory Lejškova 27.3.2012  
(Aron Dona od Svárovské paseky - Norika z Hory Lejškova) chov.: Dousková Bohumila maj.: dtto
 
Feny - mezitřída                  
V1 SOFI z Hory Lejškova 10.11.2011  
(Gem Chocolate Miadroza - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková Bohumila maj.: Šáchovi J. + A.
 
Feny - třída otevřená                
V1,CAC,CACIB FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Cintl M.
 
Feny - třída pracovní                
V1  LOTKA Klan Ady Lowczyni 15.8.2010  
(Gandar Klan Ady Lowczyni - Dita z Opatovy stezky) chov.: Wolkowska Danuta maj.: Kutilová Zdeňka
 
Feny - třída pracovní                
V1,BOV,BOB REBECA z Poschingeru 23.12.2004
(Enno Delbrüggers - Daffy z Havlínského vrchu) chov.: Filípkovi M.+V. maj.: Filípková Marie
 

 

 

 

NV Ostrava 13.4.2013

Rozhodčí: ing. Michaela Přibáňová

Fotogalerie: http://nikihoney.rajce.idnes.cz/NV_Ostrava_2013/

http://constancedafne.rajce.idnes.cz/NV_Ostrava_2013/

 
Psi - třída dorostu                
VN1 DESPERADO od Stříbrné rozhledny 19.8.2012  
(Hak z Vavřinečské hájovny - Dafné Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Sazima Marek
 
N2 SANDOKAN z Heneberk 28.10.2012  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Pegi z Heneberk) chov.: Kretek Michael mgr. maj.: dtto
 
Psi - třída mladých                
VD1 GRIM Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: Mahdal Petr
 
Psi - mezitřída                  
V1,CAC HEROLD z Tisovského háje 7.9.2011  
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Dixie z Tisovského háje) chov.: Kubíková Ludmila maj.: Sazima Marek
 
Psi - třída otevřená                  
V1 BOND od Stříbrné rozhledny 23.11.2010  
(Il-Faro fino Bohemia - Dafné Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Štalmach Petr
 
VD2 ISACAR z Heneberk 28.5.2008  
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Ava z Heneberk) chov.: Kretek Michael Mgr. maj.: Florková Kateřina
 
Psi - třída pracovní                
V1,CAC BILY z Moravského vikýře 12.12.2007  
(Niky od Hagarda Orla - Fatty z Vamberecké stráně) chov.: Krátká Světlana maj.: Mládek Václav
 
Psi - třída vítězů                  
V1,CAC,NV,BOB Ch. NOR z Kozíčku 23.9.2009  
(Il-Faro Fino Bohemia - Elíss z Mojmírova domu) chov.: Coufal Jan maj.: Sobek Petr Bc.
 
Feny - třída dorostu                
VN1 DAFNÉ od Stříbrné rozhledny 19.8.2012  
(Hak z Vavřinečské hájovny - Dafné Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Hrivňák Zdeněk
 
Feny - třída mladých                
V2 BRENDA Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
VD CARRA z Bludowitz 25.12.2011  
(Bily z Moravského vikýře - Elegance ze Zelené mýtiny) chov.: Kubánková Radmila maj.: Potyš Jiří
 
VD4 FARI Felicité Moravia 31.1.2012  
(Yahoo Diva Noire - Alison Felicité Moravia) chov.: Šafář Richard ing. maj.: Kříž Jiří
 
V1,CAJC,BOJ GRACE Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: dtto
 
Dobrá HALIMA z Moravského vikýře 5.7.2012  
(Felix z Heneberk - J-Isis vom Rehsprung) chov.: Dittrichová Světlana maj.: Bunček Radek
 
V3 CHESSY od Hájkovy lípy 7.6.2012  
(Midas von den Dombergspatzen - Gira od Hájkovy lípy) chov.: Cikryt Jiří maj.: dtto
 
Feny - mezitřída                  
V1,CAC BEVERLY z Černých blat 18.6.2011  
(Orry z Poschingeru - Debora z Příbramského Barandova) chov.: Pospíšil Jiří maj.: Chrastinová Alena Bc.
 
Feny - třída otevřená                
V3 ABBA Latyn Jagd 12.3.2011  
(Ahur Phillipo Saltatrix - Mira z Polesí Valdštejna) chov.: Latýn Roman maj.: Měchura Martin
 
V1,CAC BERGIE od Stříbrné rozhledny 23.11.2010  
(Il-Faro Fino Bohemia - Dafné Magic Seven) chov.: Kloc Radim maj.: Klocová Kateřina
 
V2,r.CAC BIANKA z Větérky 14.7.2010  
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) chov.: Husárik Pavel maj.: dtto
 
Feny - třída pracovní                
V2,r.CAC ANGIE z Benátských nocí 14.6.2010  
(Bily z Moravského vikýře - Klaudie z Ostrého Bečvy) chov.: Pivec Jaroslav maj.: Melecká Anna
 
V1,CAC,NV PEGI z Heneberk 25.9.2010  
(Bily z Moravského vikýře - Fany z Heneberk) chov.: Kretek Michael Mgr. maj.: dtto
 
VD3 ZORA z Mařenické fořtovny 29.3.2011  
(Glenny Cheiron Bohemia - Charlota z Mařenické fořtovny) chov.: Louda Jan Ing. maj.: Adamovský Petr
 
Feny - třída veteránů                
V1,BOV BIANCA Magic Seven 25.11.2004  
(Spirou de la Chapellerie - Christine z Poschingeru) chov.: Bednářová Lenka maj.: Husarik Pavel
 

 

 

 

MVP Č. Budějovice 30.3.2013

Rozhodčí: MVDr. František Šimek

 
Psi - mezitřída                  
V1,CAC,CACIB ARGONAUT Goldiana 4.7.2011  
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) chov.: Shlaifer V.G. maj.: Vyzrálová Irena
 
VD2 DAR z Cepských blat 19.6.2011  
(Borek z Čelivského kopce - Gema z Revíru Zálesí) chov.: Dvořák Václav maj.: Fanta Luděk
 
Psi - třída otevřená                  
V1,CAC,r.CACIB ATREY Králov dvor na Konci 14.9.2010  
(Bily z Moravského vikýře - Zuna Fa-dy) chov.: Král Jozef maj.: Prokop Jan
 
VD2 FIDO z Tisovského háje 31.3.2010  
(Aragon z Chromova dvora - Witka z Kordegardy) chov.: Kubíková Ludmila maj.: Komarov Stanislav
 
Feny - třída mladých                  
V2 AGÁTA od Zupského potoka 5.2.2012  
(Gem Chocolate Miadroza - Melis z Ostrého Bečvy) chov.: David Karel ing. maj.: dtto
 
VD4 BARDOT z Hedviččina údolí 23.2.2012  
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) chov.: Kořínek Josef maj.: dtto
 
V1,CAJC,BOJ GRACE Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: dtto
 
V3 SOFI z Hory Lejškova 10.11.2011  
(Gem Chocolate Miadroza - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková Pešicová B. maj.: Šáchovi J. + A.
 
Feny - mezitřída                  
V1,CAC,CACIB,BOB BLÁŽA z Pelechu 8.6.2011  
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) chov.: Vyzrál Aleš maj.: dtto
 

 

Klubová výstava Holýšov 3.3.2013

rozhodčí: ing. Anna Krejzková

Fotogalerie: http://nikihoney.rajce.idnes.cz/Holysov_2013/

 
Psi - třída mladých                  
VD3 FREDDY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Šesták Miloslav ml.
 
V1,CAJC FRODO Felicité Moravia 31.1.2012  
(Yahoo Diva Noire - Alison Felicité Moravia) chov.: Šafář Richard ing. maj.: dtto
 
V2 GLENN Magic Seven 7.1.2012  
(Ahur Phillipo Saltatrix - Dark Dove Magic Seven) chov.: Bednářová Lenka maj.: Nechvátal Tomáš
 
Vyloučen-vada prutu RED BULL of Silvetta Origin 18.8.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Lucy C. of Silvetta Origin) chov.: Plešová Daniela MVDr. maj.: Kurc Václav
 
Psi - mezitřída                  
V2,r.CAC FALCO z Fryšova domu 6.4.2011  
(Bush Zimerbude - Carin z Fryšova domu) chov.: Fryš Ladislav maj.: Mikulík Karel
 
V1,CAC,CC WUT ARGONAUT Goldiana 4.7.2011  
(Arcano´s El Celtibero - Sed´Moe Nebo Prosto Prelest) chov.: Shlaifer V.G. maj.: Vyzrálová Irena
 
Psi - třída pracovní                  
VD2 ALF z Budenína 15.6.2011  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Hermiona z Heneberk) chov.: Jirovský Jaromír maj.: Hvozdenský Petr
 
VD1 BOREK z Hříběckých lesů 12.12.2010  
(Coudy ze Zelené mýtiny - Windy z Poschingeru) chov.: Janda Miroslav maj.: Beran Jaroslav
 
Psi - třída vítězů                  
V1,CAC BIX od Ledného potoka 5.5.2009
(Dante z Vavřinečské hájovny - Fidorka od Márfyho) chov.: Vazačová Olga maj.: Raab Katja
 
Psi - třída veteránů                  
V1  DANTE z Vavřinečské hájovny 26.6.2001
(Danny z Havlínského vrchu - Corin z Jírových dolů) chov.: Chodil Jan maj.: Chodilová Markéta Bc.
 
Feny - třída mladých                  
V1,CAJC,BOJ BRENDA Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
VD3 DAFFI z Trnovské stráně 30.1.2012  
(Bush Zimerbude - Agáta z Trnovské stráně) chov.: Rieckelová Šárka maj.: dtto
 
V2 SÁRA z Hory Lejškova 10.11.2011  
(Gem Chocolate Miadroza - Mela z Hory Lejškova) chov.: Dousková Bohumila maj.: Kanděra Miroslav
 
Feny - mezitřída                  
V2,r.CAC ABIGAILE z Budenína 15.6.2011  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Hermiona z Heneberk) chov.: Jirovský Jaromír maj.: Hvozdenský Petr
 
V1,CAC,CC WUT BLÁŽA z Pelechu 8.6.2011  
(Bush Zimerbude - Armína z Pelechu) chov.: Vyzrál Aleš maj.: dtto
 
Feny - třída otevřená                  
V1,CAC DARLA z Raholin 26.4.2010  
(Cato ze Zelené mýtiny - Honey z Vavřinečské hájovny) chov.: Chodilová Markéta Bc. maj.: Vazačová Olga
 
Feny - třída vítězů                  
V1,CAC PEGGY Fino Bohemia 18.5.2009  
(Skin Deep´s Join The Fun Thor - Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída čestná                  
V1 ANELLY z Poschingeru 16.4.2008
(Revenstreken´s Xos - Rebeca z Poschingeru) chov.: Filípkovi M.+V. maj.: Filípková Marie
 
Feny - veteránů                  
V1,BOV,BOB MARA z Poschingeru 28.1.2003  
(Unit Rösler - Valery of Lady Joan) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Filípková Marie
 

 

 

 

MVP Brno 3.2.2013

Rozhodčí : Švec Jaroslav MVDr.

 
Psi - třída mladých                  
V1,CAJC GLENN Magic Seven 7.1.2012  
(Ahur Phillipo Saltatrix - Dark Dove Magic Seven) chov.: Bednářová Lenka maj.: Nechvátal Tomáš
 
Psi - mezitřída                  
V1,CAC  FLAMENDR z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Pavlová Markéta
 
Psi - třída otevřená                  
V1,CAC  ELTON z Hradskej Hory 29.3.2010  
(Jättilainen Keski-Maan - Alex Amber Twine) chov.: Čermák Karol maj.: dtto
 
Psi - třída pracovní                  
V1 Ch. ZORAN-CZUK Hodowla Myšlinów 10.11.2009  
(Faks-Czuk Hodowla Myšlinów - Barbi-Czuk Hodowla Myšlinów) chov.: Oleszczuk Wanda maj.: Kedziora Anna
 
Psi - třída šampionů                
VD2 STATSKIY SOVETNIK iz Severnoi Stolisty 11.2.2010  
(Bubovy Tuz iz Severnoi Stolisty - Nornaya Okhota Egida) chov.: Balashova A. maj.: Anufrieva E.
 
V1,CAC,CACIB PACO z Pierackiego Klanu 28.9.2009  
(Nimik Corroborree Kuringai - Magic Night Basta) chov.: Spychala Katarzina maj.: Kedziora Anna
 
Feny - třída mladých                
V1,CAJC,BOJ,BOB BRENDA Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
Feny - mezitřída                  
V2,r.CAC Kantri Park´s AVE MARIA 22.6.2011  
(Hampdach Pyrrus - Arcano´s La Helenica) chov.: Bobikova V. maj.: Kuzminskiy S.
 
V1,CAC RADUGA ot Mariny Kuranovoy 13.8.2011  
(Hampdach Chryses - Zetana ot Mariny Kuranovoy) chov.: Kuranova M.V. maj.: dtto
 
Feny - třída otevřená                
V1 FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Cintl M.
 
Feny - třída pracovní                
V1  ARIANA de la Kruz 29.7.2010  
(Norden Liht Zedex - Wiserichard´s Arabeskaya Noch) chov.: Kostina N. maj.: dtto
 
Feny - třída šampionů                
V1,CAC,CACIB FAVOLA LUCA of Lady Erica 13.8.2009
(Delbrüggers Ottocar - Mara z Poschingeru) chov.: Filípek Vladimír  maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída veteránů                
V1,BOV REBECA z Poschingeru 23.12.2004
(Enno Delbrüggers - Daffy z Havlínského vrchu) chov.: Filípkovi M.+V. maj.: Filípková Marie
 

 

 

 

MVP Brno 2.2.2013

Rozhodčí: Lokodi Zsolt Csaba (RO)

Fotogalerie: http://nikihoney.rajce.idnes.cz/MVP_Brno_2.2.2013/

 
Psi - třída mladých                  
V1,CAJC,BOJ AX Stříbrný nůž 7.4.2012  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bety od Kočáteckého potoka) chov.: Nováková Milena maj.: Dvořáková Jana
 
V2 GLENN Magic Seven 7.1.2012  
(Ahur Phillipo Saltatrix - Dark Dove Magic Seven) chov.: Bednářová Lenka maj.: Nechvátal Tomáš
 
Psi - mezitřída                  
VD1 HEROLD z Tisovského háje 7.9.2011  
(Gilbert C. of Silvetta Origin - Dixie z Tisovského háje) chov.: Kubíková Ludmila maj.: Sazima Marek
 
Psi - třída otevřená                  
VD1 AGRIAS z Budenína 15.6.2011  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Hermiona z Heneberk) chov.: Jirovský Jaromír maj.: Hvozdenský Petr
 
Psi - třída pracovní                  
VD2 ELTON z Hradskej Hory 29.3.2010  
(Jättilainen Keski-Maan - Alex Amber Twine) chov.: Čermák Karol maj.: dtto
 
V1,CAC,r.CACIB STATSKIY SOVETNIK iz Severnoi Stolisty 11.2.2010  
(Bubovy Tuz iz Severnoi Stolisty - Nornaya Okhota Egida) chov.: Balashova A. maj.: Anufrieva E.
 
Psi - třída šampionů                  
V1,CAC,CACIB,BOB Ch. ZORAN-CZUK Hodowla Myšlinów 10.11.2009  
(Faks-Czuk Hodowla Myšlinów - Barbi-Czuk Hodowla Myšlinów) chov.: Oleszczuk Wanda maj.: Kedziora Anna
 
Feny - třída mladých                  
V3 AMY Stříbrný nůž 7.4.2012  
(Caramelo ze Zelené mýtiny - Bety od Kočáteckého potoka) chov.: Nováková Milena maj.: dtto
 
V1,CAJC BRENDA Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
V2 GRACE Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: dtto
 
Feny - mezitřída                  
V2,r.CAC,r.CACIB Kantri Park´s AVE MARIA 22.6.2011  
(Hampdach Pyrrus - Arcano´s La Helenica) chov.: Bobikova V. maj.: Kuzminskiy S.
 
V1,CAC,CACIB RADUGA ot Mariny Kuranovoy 13.8.2011  
(Hampdach Chryses - Zetana ot Mariny Kuranovoy) chov.: Kuranova M.V. maj.: dtto
 
Feny - třída otevřená                  
V2 FANNY z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Cintl M.
 
V1,CAC  TOP Diva Noire 22.8.2006  
(Gregory Black Beauty - Donna Margarita vom Amanda) chov.: Benczsik Zsolt maj.: dtto
 
Feny - třída pracovní                  
V1,CAC  ARIANA de la Kruz 29.7.2010  
(Norden Liht Zedex - Wiserichard´s Arabeskaya Noch) chov.: Kostina N. maj.: dtto
 
V2 BIANKA z Větérky 14.7.2010  
(Kos z Debry - Bianca Magic Seven) chov.: Husárik Pavel maj.: dtto
 
Feny - třída šampionů                
V1,CAC  FAVOLA LUCA of Lady Erica 13.8.2009
(Delbrüggers Ottocar - Mara z Poschingeru) chov.: Filípek Vladimír  maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída veteránů                  
V2 BIANCA Magic Seven 25.11.2004  
(Spirou de la Chapellerie - Christine z Poschingeru) chov.: Bednářová Lenka maj.: Husárik Pavel
 
V1,BOV REBECA z Poschingeru 23.12.2004
(Enno Delbrüggers - Daffy z Havlínského vrchu) chov.: Filípkovi M.+V. maj.: Filípková Marie
 

 

 

NVP Brno 5.1.2013

Rozhodčí: Miloš Kašpar

 
Psi - třída mladých                  
VD2 BARNEY Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
V1,CAJC FLAMENDR z Poschingeru 16.9.2011  
(Kantri Park´s Egoist Hodowla Myslinow - Anelly z Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. maj.: Pavlová Markéta
 
Psi - třída vítězů                  
V1,CAC,NV Ich. ANDY Amber Twine 7.7.2006
(Golem z Hory Lejškova - Puma Czuk Hodowla Myslinów) chov.:Zykánová Eva maj.: dtto
 
Feny - třída mladých                
VD3 BARDOT z Hedviččina údolí 23.2.2012  
(Andy Amber Twine - Varita od Hagarda Orla) chov.: Kořínek Josef maj.: dtto
 
V2 BRENDA Bella Morawia 17.3.2012  
(Merlin Fino Bohemia - Angie Bella Morawia) chov.: Leonhardtová Zdeňka maj.: dtto
 
V1,CAJC,BOJ,BOB GRACE Star Moravia 17.3.2012  
(Aston Martin Dominant instinct - Eyra of Lady Erica) chov.: Heuslerová Zdeňka maj.: dtto
 
Feny - třída otevřená                
V1,CAC,NV FAVOLA LUCA of Lady Erica 13.8.2009
(Delbrüggers Ottocar - Mara z Poschingeru) chov.: Filípek Vladimír  maj.: Filípková Marie
 
Feny - třída pracovní                
V1  BÁRA z Jindřichovska 11.5.2011  
(Amir od Zboženských rybníků - Justa z Ostrého Bečvy) chov.: Pastorek Jaroslav maj.: Žid Stanislav
 
Feny - třída vítězů                  
V1,CAC GOLDEN GOAL Qua-Linea 9.11.2010  
(Andy Amber Twine - Enyo Qua-Linea) chov.: Kwa-Hopfensperger HS  maj.: Zykánová Eva 
 
Feny - třída veteránů                
V1,BOV BIANCA Magic Seven 25.11.2004  
(Spirou de la Chapellerie - Christine z Poschingeru) chov.: Bednářová Lenka maj.: Husarik Pavel
 
V2 PUMA-CZUK Hodowla Myslinow 15.4.2003
(Barnaba-Czuk Hodowla Myslinow - Winifreda z Megary) chov.: Oleszczuk Wanda maj.:Zykánová Eva